reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No. Bardzo szybko to ucieka... Dlatego staram się doceniać mimo zmęczenia, nocnych pobudek itp
Pewnoe ze tak, trzeba cieszyć się tym co jest bo to bardzo szybko mija. Każda z nas ma teraz ciezko ale w sumie to tylko okres przejściowy.
Ja mimo tego zmęczenia itp nie wyobrażam sobie juz ze mogłoby mlodej z nami nie być;D
 
reklama
Najśmieszniejsze jest to że w sumie zmienia się chyba tylko to że nie ma oleju palmowego i cena 😅 dha kosztowało 13 zł a syneo 20 zł, oba na refundację 😅 dzisiaj poszłam do apteki wykupić wszystkie syneo z recepty bo już ktoś straszył że są braki po hurtowniach jak się wszyscy rzucili...
Na FB na grupie sprzedażowej dziewczyny kupują dha bez względu na cenę, byle tylko nie musieć przechodzić na syneo
Jeszcze laktozy nie ma, jak dha. Właśnie siostra mi o tym mówiła. Ona płaci za puszkę 11,69 jak się nie mylę. Ale cena bez recepty to kosmos za tyle gram. Siostra wgl sama na własną rękę przeszła, później zrobiła panel mleczny, wyszło, że faktycznie miała rację, a lekarz nie chciał jej dać zaświadczenia. Poszła z tym zaświadczeniem do pediatry, a ona, że przecież pisze, że ma nietolerancje i dała na 6 puszek recepte. 🙄🙄🙄
 

Załączniki

  • Screenshot_20210918-222220.jpg
    Screenshot_20210918-222220.jpg
    320,5 KB · Wyświetleń: 42
Jeszcze laktozy nie ma, jak dha. Właśnie siostra mi o tym mówiła. Ona płaci za puszkę 11,69 jak się nie mylę. Ale cena bez recepty to kosmos za tyle gram. Siostra wgl sama na własną rękę przeszła, później zrobiła panel mleczny, wyszło, że faktycznie miała rację, a lekarz nie chciał jej dać zaświadczenia. Poszła z tym zaświadczeniem do pediatry, a ona, że przecież pisze, że ma nietolerancje i dała na 6 puszek recepte. 🙄🙄🙄
Ja znowu jak mały miał 3 tygodnie to poszłam prywatnie do pediatry-alergologa bo mial wysypkę. Stwierdził że to alergia na bmk i przepisał receptę na 2 puszki pepti. Po kolejne recepty dzwoniłam do swojego ośrodka do pielęgniarek i po chwili już miałam kod recepty. Położna powiedziała że lekarz rodzinny może wypisywać tylko pół roku receptę na pepti, potem tylko z zaświadczeniem że jest alergia. A przy szczepieniu pytam lekarki czy mi wypiszę pepti 2 a ta że bez problemu do czasu aż mały skończył rok może mi wypisywać recepty bez żadnych zaświadczeń 😅 ponoć lekarze się boją kontroli, ale u nas Takie zadupie że nie ma szans na żadną kontrolę z NFZ 🤣
 
Dziewczyny dzisiaj wracamy. Hania kaszle, katar do pasa, na szczęście woda sama. Męczy się biedna ale i tak pięknie się uśmiecha 😍😍 jutro pójdę na osłuchowo do doktora. Chyva, że dzisiaj bd gorączka to zamowie wizyte domową
 
Ja znowu jak mały miał 3 tygodnie to poszłam prywatnie do pediatry-alergologa bo mial wysypkę. Stwierdził że to alergia na bmk i przepisał receptę na 2 puszki pepti. Po kolejne recepty dzwoniłam do swojego ośrodka do pielęgniarek i po chwili już miałam kod recepty. Położna powiedziała że lekarz rodzinny może wypisywać tylko pół roku receptę na pepti, potem tylko z zaświadczeniem że jest alergia. A przy szczepieniu pytam lekarki czy mi wypiszę pepti 2 a ta że bez problemu do czasu aż mały skończył rok może mi wypisywać recepty bez żadnych zaświadczeń 😅 ponoć lekarze się boją kontroli, ale u nas Takie zadupie że nie ma szans na żadną kontrolę z NFZ 🤣
No właśnie u nas się chyba mega boją tych kontroli. No w sumie on pół roku już ma. 😅 Wszystko zależy od lekarza. :)
 
reklama
Mój stary już całkiem zgłupiał kiedyś mu mówiłam że marzy mi taki Biokominek w salonie 🤣a ten zamówił ten Biokominek i takimi cegłami będzie robił za jednym syfem bo wszędzie i tak te podłogi zmazane są od pyłu okna wymienione tylko trzeba jeszcze obrobić je tynkiem 🤣
 
Do góry