reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Czyli układ idealny 😃 wiem że złamana noga to nic fajnego ale przynajmniej fajnie się wam ułożyło do opieki :)
nie ma już gipsu tylko orteze także śmiga, w sumie to złamanie ciągnie się już od grudnia, także kilka miesiecy bylismy razem w domu z dzieckiem ale na dluzszą metę można zwariować 😂😂 ciągle praktycznie razem 😉
 
Dziewczyny mój maluch nie ma jeszcze ani jednego ząbka ale na dziąsełku górnym na jedynce zauważyłam taką biała krostkę, i nie wiem czy zauważyłyście też cos takiego u swoich przy ząbkowaniu czy lepiej pokazać pediatrze bo moze to co innego?
 
Dziewczyny mój maluch nie ma jeszcze ani jednego ząbka ale na dziąsełku górnym na jedynce zauważyłam taką biała krostkę, i nie wiem czy zauważyłyście też cos takiego u swoich przy ząbkowaniu czy lepiej pokazać pediatrze bo moze to co innego?
Poczytaj też o perłach epsteina bo to może być to. Podobno często przy ząbkowaniu są i niegroźne. Ale warto by skonsultować z pediatra. U nas była kropeczka na dziąsle najpierw a potem kreseczka i to dluuugo przed tym jak wyszły zeby
 
Dziewczyny mój maluch nie ma jeszcze ani jednego ząbka ale na dziąsełku górnym na jedynce zauważyłam taką biała krostkę, i nie wiem czy zauważyłyście też cos takiego u swoich przy ząbkowaniu czy lepiej pokazać pediatrze bo moze to co innego?
U nas na dziąśle też przez pewien czas była taka białą krostka. twarda przy dotyku i to właśnie ta perła.
Ale w zupełnie innym miejscu niż wychodzące ząbki... Pierwsza jedynka długo się nie pokazywała ale jak wyszła 3 dni temu to za nią już goni druga jedynka i dolna dwójka:D
 
reklama
Do góry