marta18691
Fanka BB :)
O kurdeIdziemy jutro na chrzciny, stary stwierdził że się sam obetnie... Dramat..
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
O kurdeIdziemy jutro na chrzciny, stary stwierdził że się sam obetnie... Dramat..
Niech daje na lysoIdziemy jutro na chrzciny, stary stwierdził że się sam obetnie... Dramat..
Tak zrobił. Obydwoje z alkiem są teraz łysi...Niech daje na lyso![]()
Gratulacje dla starego ;D widac mocno chce dorównać młodemu haha ;DTak zrobił. Obydwoje z alkiem są teraz łysi...
Hmm jakby to powiedzieć wizyta się odbyła a Pani doktor miała chyba z 80lat, wiecie taka babulinka, osłuchowo czysto więc mi ulżyło. Ale stwierdziła że chyba ma zapalenie ucha po czym zapytała mnie czy pamiętam które to ucho było co mi mówiła że jest czerwoneI jak u lekarza?? Mamy nadzieję, że wszystko okej
Moja Kinga ma 2tyg kaszelI u nas kaszel wrócił znowu..
Dobrze, że czysto osłuchowo. To najwazniejsze. A uszka hmmm a z dziwne bo przy uszach i gorączka występuje i straszliwie boli.. Grunt, że jest lepiej!Hmm jakby to powiedzieć wizyta się odbyła a Pani doktor miała chyba z 80lat, wiecie taka babulinka, osłuchowo czysto więc mi ulżyło. Ale stwierdziła że chyba ma zapalenie ucha po czym zapytała mnie czy pamiętam które to ucho było co mi mówiła że jest czerwonepóźniej stwierdziła że w tym drugim zalega wosk więc żebym zakrapiała obydwa maścią z antybiotykiem. Wczoraj jak byliśmy u naszej pediatry to w sumie w uszkach było czysto więc na razie odpuściłam tą maść. Po wieczornej inhalacji młody ładnie zasnął i mam wrażenie że jest mu lepiej.
Moja Natalie ucho bolało w piątek to placz był wielkiDobrze, że czysto osłuchowo. To najwazniejsze. A uszka hmmm a z dziwne bo przy uszach i gorączka występuje i straszliwie boli.. Grunt, że jest lepiej!
Mój mały też miał zapalenie ucha bez gorączki a badal go laryngolog w szpitalu więc pewnie się nie mylił.Dobrze, że czysto osłuchowo. To najwazniejsze. A uszka hmmm a z dziwne bo przy uszach i gorączka występuje i straszliwie boli.. Grunt, że jest lepiej!