reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja nie mierze wszystkich jedna miarą. Sa ludzie i ludzie. 😀 Mozna trafic dobrze albo źle. A najlepiej sie zabezpieczyć na wszelki wypadek. 😀 Przestan moim rodzica i pralke ludzie wyniesli i obrazy 😂brak słów 😀 teraz maja jasną sytuację i tyle
Maskara, fakt można trafić na melepety 😂 ludzie mają pomysły. No my problemu nie robimy jestem zdania że karma wraca i lepiej odejść niż się kłócić. Tutaj jak na razie pan który nam będzie wynajmował bardzo fajny, miły i w czwartek mamy notariusza więc wsyztsko będzie jasne.
 
37+0 ! 🥳🥳🥳🥳 oficjalnie jesteśmy donoszone! 😄
Co do wagi to u mnie też jakaś masakra ostatnio. W 2 tygodnie przytyłam 3 kg 😏 teraz to mi w uda i w tyłek najbardziej poszlo
Wczoraj pół dnia skurcze mnie meczyly, jutro KTG mam ☺
Ja czuje ze na poród też jeszcze sporo poczekam. W 31 tygodniu w szpitalu pod kroplowkami leżałam żeby nie urodzic,to teraz za karę też będę pewnie nosić i nosić 😂
A co do płacenia za śmieci w blokach, to płaci się od ilości zameldowanych osób ☺
To nadal nie wiadomo jak jest z najemcami, bo zameldowani tam nie jesteśmy 🙈
 
Na ktora masz lekarza? Daj znac co z malym Czarusiem
Właśnie jestem po wizycie, USG dziś nie miałam, ktg wyszło dobrze, skurczów nie ma, szyjka utrzymana, rozwarcia nie ma, więc już za kilka dni zaczynam delikatnie działać 😁 Chociaż tydzień mu jeszcze dam, bo dopiero za tydzień będzie wynik na paciorkowca 😁
 
reklama
Do góry