reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale remont, remont 😭 właśnie przyszły mi meble do kuchni, już nie mogę się doczekać jak mąż złoży 😁
Ja dzisiaj już też po wizycie 36+6tc moja kluska waży 2900g. Jest już bardzo nisko ułożony, szyjka skrócona ale trzyma. Następna wizyta 10.02 i Doktor twierdzi, że na pewno do niej wytrzymam, także u mnie na spokojnie wszystko. Skurczy nie mam ale Doktor twierdzi, że na to mam jeszcze czas.
O dziwo ja coś mało tyje ostatnio, bo przez dwa tygodnie od ostatniej wizyty mam o 200g Więcej ma wadze a mały o 400 g. A jeszcze na wcześniejszej wizycie ja przytyłam pół kg a mały w tym czasie 400g. A apetyt mam największy od początku ciąży ☺️
 
No to super[emoji38]no to dzidzius ładnie wazy[emoji173]
Hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale remont, remont [emoji24] właśnie przyszły mi meble do kuchni, już nie mogę się doczekać jak mąż złoży [emoji16]
Ja dzisiaj już też po wizycie 36+6tc moja kluska waży 2900g. Jest już bardzo nisko ułożony, szyjka skrócona ale trzyma. Następna wizyta 10.02 i Doktor twierdzi, że na pewno do niej wytrzymam, także u mnie na spokojnie wszystko. Skurczy nie mam ale Doktor twierdzi, że na to mam jeszcze czas.
O dziwo ja coś mało tyje ostatnio, bo przez dwa tygodnie od ostatniej wizyty mam o 200g Więcej ma wadze a mały o 400 g. A jeszcze na wcześniejszej wizycie ja przytyłam pół kg a mały w tym czasie 400g. A apetyt mam największy od początku ciąży [emoji3526]
 
No to super[emoji38]no to dzidzius ładnie wazy[emoji173]
Tak ☺️ jak on średnio pół kg przez dwa tygodnie przybiera na wadze to ja nie wiem kto urodzi tego klocka 😁 ale Pani Doktor mówiła, że to waga orientacyjna, może mieć 2500g a może też mieć ponad 3kg już 😂 póki co nie zapowiada się żeby coś się ruszyło szybciej, chociaż od rana do wieczora jestem na nogach, (remont, pranie, sprzątanie, gotowanie i znowu sprzątanie 😅) a i jeszcze auto wysprzątalam i umyłam a mały sobie grzecznie śpi 🤔
 
Ja tez mam co robic[emoji23]
Tak [emoji3526] jak on średnio pół kg przez dwa tygodnie przybiera na wadze to ja nie wiem kto urodzi tego klocka [emoji16] ale Pani Doktor mówiła, że to waga orientacyjna, może mieć 2500g a może też mieć ponad 3kg już [emoji23] póki co nie zapowiada się żeby coś się ruszyło szybciej, chociaż od rana do wieczora jestem na nogach, (remont, pranie, sprzątanie, gotowanie i znowu sprzątanie [emoji28]) a i jeszcze auto wysprzątalam i umyłam a mały sobie grzecznie śpi [emoji848]
 
Hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale remont, remont 😭 właśnie przyszły mi meble do kuchni, już nie mogę się doczekać jak mąż złoży 😁
Ja dzisiaj już też po wizycie 36+6tc moja kluska waży 2900g. Jest już bardzo nisko ułożony, szyjka skrócona ale trzyma. Następna wizyta 10.02 i Doktor twierdzi, że na pewno do niej wytrzymam, także u mnie na spokojnie wszystko. Skurczy nie mam ale Doktor twierdzi, że na to mam jeszcze czas.
O dziwo ja coś mało tyje ostatnio, bo przez dwa tygodnie od ostatniej wizyty mam o 200g Więcej ma wadze a mały o 400 g. A jeszcze na wcześniejszej wizycie ja przytyłam pół kg a mały w tym czasie 400g. A apetyt mam największy od początku ciąży ☺️
O to widzę masz wizyty tak jak ja, też miałam dziś, a kolejna za 2 tygodnie i też pewnie wytrzymamy w dwupaku bez problemu 🤣 ale za to waga u mnie wciąż w górę, mały nie wiem ile aktualnie waży, bo dziś nie robiła mi USG 😉
 
Tak ☺️ jak on średnio pół kg przez dwa tygodnie przybiera na wadze to ja nie wiem kto urodzi tego klocka 😁 ale Pani Doktor mówiła, że to waga orientacyjna, może mieć 2500g a może też mieć ponad 3kg już 😂 póki co nie zapowiada się żeby coś się ruszyło szybciej, chociaż od rana do wieczora jestem na nogach, (remont, pranie, sprzątanie, gotowanie i znowu sprzątanie 😅) a i jeszcze auto wysprzątalam i umyłam a mały sobie grzecznie śpi 🤔
Nic go nie rusza 😂 u mnie podobnie, widać dobrze tym naszym maluszkom w brzuchach, więc pewnie trzeba będzie wypraszać 🤣
 
My dopiero pijemy kawkę. Noc nas mocno wymęczyła, mało snu, pocenie się. W dzień jedna drzemka. Dzisiaj od rana dużo sprzątania i ogarniania. Chyba jakiś syndrom wicia gniazda ;p Potem krótka drzemka bo niestety kręgosłup i kość ogonowa dają się we znaki... :) Także jeszcze tylko pranie i odpoczynek ;p
 
reklama
Jakiego masz rogala? Polecam poofi. Jest twardszy w nogach i miekki na brzuchu i glowie. Serio, mi uratowal koncowke ciazy. Budze sie tylko na siku, zmieniam wtedy bok i spie do rana 🥰 chyba najlepszy ciazowy zakup.
Dziewczyny, ja tez polecam swojego rogala-kupilam polskiej firmy Valubia. Przede wszystkim szukalam bez tych kuleczek styropianowych i taki twardszy. Moj jest grubszy w nogach i pod glowa i zamierzam na nim karmic malucha. No i przede wszystkim kosztowal ponizej 100 zl.
 
Do góry