reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja w lutym miałam bardzo mały przyrost (mniej niż 20%) i niestety poroniłam, ale lekarz mi od razu powiedział że zacznę krwawić. Jeśli Tobie lekarze mówią że tak może być to się nie martw :* każda ciąża jest inna, możliwe że taki twój urok, a z ciąża wszystko okej :)
Który tydzień?
Dziewczynki. Pierwsza beta w 28dc wynosiła 51.7mlU a po 48h tylko 71.1mlU.. Przyrost 40procent. Dwóch lekarzy twierdzi że to początek i może tak być ale czy któraś z was tak miała i jest ok?
 
Dziewczynki. Pierwsza beta w 28dc wynosiła 51.7mlU a po 48h tylko 71.1mlU.. Przyrost 40procent. Dwóch lekarzy twierdzi że to początek i może tak być ale czy któraś z was tak miała i jest ok?
Są w Internecie kalkulatory przyrostu bety. Może sprawdź ale tak naprawdę lepiej słuchać się lekarzy. Powodzenia!
 
Ja w lutym miałam bardzo mały przyrost (mniej niż 20%) i niestety poroniłam, ale lekarz mi od razu powiedział że zacznę krwawić. Jeśli Tobie lekarze mówią że tak może być to się nie martw :* każda ciąża jest inna, możliwe że taki twój urok, a z ciąża wszystko okej :)
Który tydzień?
4 tydz plus 2dni
 
Info dla nowych dziewczyn na forum. Mamy grupę tajną na fb lutowek 2021. Jeśli ktoś chce dołączyć proszę o maila na adres: dotistar@gmail.com z imieniem i nazwiskiem abym mogła was znaleźć na fb. Jest nas tam już trochę. Grupa jest niewidoczna dla innych użytkowników fb.
Hejka tez bym dołączyła do grupy na Facebooku ale mam trochę tajny Facebook bez Nazwiska wiec mnie nie znajdziesz. Napisze do Ciebie na maila
 
reklama
Do góry