reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cześć dziewczyny. Również się podepnie pod grupę. Ostatnią miesiączke mialam 12 maja, test zrobiłam 15 czerwca i wyskoczyly piękne 2 kreseczki. Termin na 24 lutego ale dokładnie nie wiem ponieważ jestem w Angli i tu dopiero pierwsze badania po 10 tygodniu. Tak więc jeszcze poczekam na dokładne wyniki.
To ja mialam ostatnia miesiaczke 11maja:)
 
reklama
ja właśnie chcę zostać w pracy jak najdłużej (też biuro), ale lekarz już sugeruje zwolnienie. mimo, że dobrze się czuje. (2 lata temu poroniłam w 7tyg, puste jajo).
 
Dziewczyny, jaki rodzaj pracy wykonujecie? Któraś z Was dostała od razu zwolnienie?
Ja również mam pracę biurową. Obecnie pracuje z domu z laptopem na kolanach/brzuchu i trochę mnie to martwi więc chyba kupię biurko żeby jakoś przetrwać. Co myślicie o wpływie komputera na dziecko w brzuchu?
 
Dziewczyny, jaki rodzaj pracy wykonujecie? Któraś z Was dostała od razu zwolnienie?
Ja pracuje jako fizjoterapeuta. Ciężki zawód, masaże, dzwiganie pacjentów leżących, praca z dziećmi, 4 razy prowadzę aerobik w tygodniu. Ja na pewno chce 1 trymestr pracować, zastanowię się co będzie potem, bo mogę fizycznie nie dac rady po prostu. Jeszcze ciekawe jak lekarz będzie na to patrzył, bo może jak się dowie to powie że super że jestem aktywna fizycznie i mi nie da zwolnienia, a może byc tak że od razu właśnie mi da. Byłam u niego pierwszy raz, wcześniej mieszkałam gdzieś indziej i miałam innego. Jeszcze go nie wyczułam.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Wczoraj zrobiłam test - wyszły wyraźne dwie kreski. W poniedziałek wyszedł negatywny, miałam poczekać z kolejnym testem aż @będzie się spóźniać, ale nie wytrzymałam. Udało się można powiedzieć z pierwszym podejściem.
Aplikacja pokazuje 3t 6d.
Dotychczasowe objawy to: często chce mi się siku :D oprócz tego obolałe piersi i ból podbrzusza jak przed okresem i zmęczona jestem.
 
Do góry