reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mam "prawie dorosłą" 4 letnią córkę ale rodzoną w czerwcu, więc trochę pogoda może się różnić 🤣



Super, że Wam tak pomogli i jeszcze jak trafili w gust to już całkiem. My byliśmy zdani na siebie, raz, że tak chcieliśmy, dwa chyba bym oszalala, jakby mi wszystko różowe do domu przytargali 🙆‍♀️


Na lumpach nie umiem kupować, no nie i już. Czasem chodzę, popatrzę, ale nic nie widzę. Za to moja siostra jest mistrzem w tej dziedzinie i jak potrzebuje to proszę ją o pomoc

A to rzeczywiście duża córa 😋 hmm akurat trafiłaś w skrajne pory roku 😁

My kupiliśmy ale po kupnie tylko było pytanie Ile kosztował wózek i łóżeczko? I po prostu było danie kasy, nie chcieliśmy ale by była obraza 😉 ogólnie na szczęście możemy liczyć na pomoc od naszych mam 😀
 
reklama
Wy już po badaniach, mnie dopiero wyśle jak będę mieć to USG zrobione. Ale powiem Wam, że tym razem jestem bardzo spokojna, wiem że i tak co ma być to będzie a póki co żadnych niepokojących objawów nie mam. Ale też ciąża nie będę się chwalić i mówić w pracy póki nie będę mieć badań. W pierwszej ciąży miałam USG dopiero w 12 tyg to sobie wyobraźcie że byłam nieco bardziej zniecierpliwiona 😄
Folik biorę już od marca bo w moim życiu wszystko musi być zaplanowane i wiedziałam że od maja/czerwca zaczniemy sie starać 😉.
Z wyprawki to jakieś drobne rzeczy tylko będą potrzebne i jeśli się okaże ze chłopak to ciiszkow trochę bo u nas w rodzinie póki co same baby się rodzą 🙃

Ja też póki co nie mam badań 😉
O rany ja tyle czasu bym nie wytrzymała bez USG 😊
Folik też tak zaczęłam brać w marcu bo również maluszek był planowany ale oczywiście mąż w szoku że znów tak szybko heh 😁
U mnie w rodzinie na razie koniec baby boom 😋
 
A to rzeczywiście duża córa 😋 hmm akurat trafiłaś w skrajne pory roku 😁

My kupiliśmy ale po kupnie tylko było pytanie Ile kosztował wózek i łóżeczko? I po prostu było danie kasy, nie chcieliśmy ale by była obraza 😉 ogólnie na szczęście możemy liczyć na pomoc od naszych mam 😀

Zawsze chciałam mieć dzieci z czerwca i z córcią się tak udało. Później wszystkie zawirowania i problemy, więc kiedy tylko dostaliśmy zielone światło doszliśmy do wniosku, że już nie czekamy z kolejnymi próbami do września i się udało 😊
 
Zawsze chciałam mieć dzieci z czerwca i z córcią się tak udało. Później wszystkie zawirowania i problemy, więc kiedy tylko dostaliśmy zielone światło doszliśmy do wniosku, że już nie czekamy z kolejnymi próbami do września i się udało 😊

Kiedyś też chciałam na lato urodzić i po prostu przy pierwszym dziecku nie myślałam że tak szybko pójdzie heh i wyszła zima 😋 a teraz to chciałam styczeń/luty i się udało 😊
Moja znajoma ma właśnie dwie córki z czerwca tak jej się udało heh 😉
 
Kiedyś też chciałam na lato urodzić i po prostu przy pierwszym dziecku nie myślałam że tak szybko pójdzie heh i wyszła zima 😋 a teraz to chciałam styczeń/luty i się udało 😊
Moja znajoma ma właśnie dwie córki z czerwca tak jej się udało heh 😉
U nas też pierwsze i drugie się udało bardzo szybko, teraz się nie mogłam doczekać aż zrobię test a mąż "po co będziesz robić, a co tu się miało nie udać " No faceci są z kosmosu 🙃
 
Cześć dziewczyny! Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do naszej zamkniętej i tajnej grupy na fb to zapraszam. Proszę napisać mi maila na adres: dotistar@gmail.com i wskazać jak mogę was znaleźć na fb i wtedy wyśle zaproszenie. Grupa jest niewidoczna dla innych użytkowników fb. Kazdej z nas zależy na anonimowości i prywatności. Jest nas tam już sporo. Piszemy codzienne posty. Jest przejrzyście. Zapraszam.
 
Cześć dziewczyny! Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do naszej zamkniętej i tajnej grupy na fb to zapraszam. Proszę napisać mi maila na adres: dotistar@gmail.com i wskazać jak mogę was znaleźć na fb i wtedy wyśle zaproszenie. Grupa jest niewidoczna dla innych użytkowników fb. Kazdej z nas zależy na anonimowości i prywatności. Jest nas tam już sporo. Piszemy codzienne posty. Jest przejrzyście. Zapraszam.
Tutaj tez piszemy dziennie niewiem ja tam nie potrzebuje tajnej grupy zeby pisac...wystarczy co mam tutaj:)
 
Nieśmiało witam się na pokładzie mam, które spodziewają się dzieciątek w lutym 2021. W piątek potwierdziła się moja ciąża i dziecko moje będzie na świecie w okolicach 24 lutego. Jest to dla mnie szok, bo nie planowaliśmy już z mężem dziecka, zwłaszcza, że mamy już nastoletniego syna w domu. Ja bardzo się cieszę, bo zawsze chciałam miec min 2, ale mój mąż niekoniecznie. Już się przyzwyczaił do myśli, że nasza rodzina się powiększy i nawet zaczął się tym faktem cieszyć. :) Dzień dobry :)
 
reklama
To post dla osób które mają ochotę dołączyć bo im baby boom nie odpowieda (jest sporo takich osób) dlatego napisałam "jeśli ktoś ma ochotę..." Ja nikogo nie zmuszam ...
Dokładnie, to był post grzecznościowy.Jeżeli ktoś nie ma ochoty dołączyć to nie musi go od razu komentować.
 
Do góry