reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja myślę, że każdy etap jest przejściowy i trzeba poprostu przeczekać. Ten mały mózg pracuje na dużych obrotach, przetwarza wiele. Więc i pobudki mogą być. Z reszta to małe dzieci, więc zęby, i skoki wzrostowe tez mogą być. Poprostu taki czas i trzeba przeczekać 😀 Hanka tez sie raz budzi raz nie. Przytulam i próbujemy spać. Czasami smieje się do mnie w nocy a ja powstrzymuje uśmiech, żeby nie myślała, że chce się bawić😂😂 jest pełna Energi młoda, uwielbia biegać, i patrzy w oczy i broi. Zaczynamy jej duzo zakazywać bo wszystko już rozumie i jest świadoma. Więc awanturki u nas teraz to codzienność, ale daje efekty. Weszła nam na głowę ta mała urocza dziewczynka bo kradnie serca 😀ale jak nie zaczniemy wymagać od niej teraz to będzie niestety gorzej.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220912_084926_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220912_084926_com.android.gallery3d.jpg
    572,6 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Ja myślę, że każdy etap jest przejściowy i trzeba poprostu przeczekać. Ten mały mózg pracuje na dużych obrotach, przetwarza wiele. Więc i pobudki mogą być. Z reszta to małe dzieci, więc zęby, i skoki wzrostowe tez mogą być. Poprostu taki czas i trzeba przeczekać 😀 Hanka tez sie raz budzi raz nie. Przytulam i próbujemy spać. Czasami smieje się do mnie w nocy a ja powstrzymuje uśmiech, żeby nie myślała, że chce się bawić😂😂 jest pełna Energi młoda, uwielbia biegać, i patrzy w oczy i broi. Zaczynamy jej duzo zakazywać bo wszystko już rozumie i jest świadoma. Więc awanturki u nas teraz to codzienność, ale daje efekty. Weszła nam na głowę ta mała urocza dziewczynka bo kradnie serca 😀ale jak nie zaczniemy wymagać od niej teraz to będzie niestety gorzej.
Słodycz mała 🤩 oj tak awanturki na porządku dziennym 😁
 
Daj spokój... Byliśmy w szpitalu, bo miał dreszcze i wysypka rozlała się na całe ciało, w szpitalu się okazało, że jeszcze wysoka gorączka (przed wyjazdem nie miał), ale w sumie nic konkretnego nie stwierdzili, przepisała tylko syrop antyhistaminowy. Wczoraj wieczorem myślałam, że jest już trochę lepiej, że się w końcu choć trochę wyśpię, bo wysypka w większości zeszła i ogólne samopoczucie ok, tyle, że nie chciał zasnąć, ale dziś nad ranem znów dreszcze, gorączka 39, wysypka i jeszcze całe sklejone oczko, a do tego kaszel znów jest taki jak na początku (wczoraj już był lepszy) no i glut po pas. Jutro znów będę musiała iść do lekarza, pewnie przedłuży mi opiekę, a do tego i mnie i chłopaka też zaczyna coś brać 😥
Zróbcie wymaz covidowy, u nas taki właśnie był covid tylko bez wysypki.
 
U was znów wybudzanie w nocy a u nas w sumie wciąż 😂😂😂 nic się nie zmieniło. Ja już się przyzwyczaiłam że się budzi 🤷🤷 od początku
 
Ja myślę, że każdy etap jest przejściowy i trzeba poprostu przeczekać. Ten mały mózg pracuje na dużych obrotach, przetwarza wiele. Więc i pobudki mogą być. Z reszta to małe dzieci, więc zęby, i skoki wzrostowe tez mogą być. Poprostu taki czas i trzeba przeczekać 😀 Hanka tez sie raz budzi raz nie. Przytulam i próbujemy spać. Czasami smieje się do mnie w nocy a ja powstrzymuje uśmiech, żeby nie myślała, że chce się bawić😂😂 jest pełna Energi młoda, uwielbia biegać, i patrzy w oczy i broi. Zaczynamy jej duzo zakazywać bo wszystko już rozumie i jest świadoma. Więc awanturki u nas teraz to codzienność, ale daje efekty. Weszła nam na głowę ta mała urocza dziewczynka bo kradnie serca 😀ale jak nie zaczniemy wymagać od niej teraz to będzie niestety gorzej.
Piękności!
 
reklama
Do góry