reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
No no pannica niezła z niej rośnie...chyba po mamusi:-D;-)
Co do rodzinki to fajnie , że i Wasze są powiekszone Rozalko. Widze ze udało sie parki potworzyć, :tak:
Rosmerta i Tobie z calego serca gratuluje, ze sie udalo.
 
Ostatnia edycja:
Nuśka, fajnie, że się odezwałaś :happy: Juleczka śliczna blondyneczka, wydoroślała, ale buzia faktycznie bardzo jej się nie zmieniła, od razu bym ją poznała :-D
 
Ja też zajrzałam ale pustka, że HOHO.
Dostaję w głowe, Julcia chora i musze z nia siedziec w domku zero wychodzenia na dwor....miala wczoraj stawiane banki:sorry2: i teraz chuchać dmuchać na nia trzeba..... ale kaszelek faktycznie mniejszy....przespała calutka noc...nie tak jak poprzednie:-(
oby do weekendu bylo ok bo jestesmy poumawiani ze znajomymi i Julo <sasiad> ma urodzinki:-)


Milego wieczorku ..
 
reklama
Hej dziewczyny!
U mnie brak czasu permamentny:zawstydzona/y:Choroba Wiki stała się okazją, żeby coś skrobnąć i poczytać co u Was. Angina i 39 gorączki, ogień w buzi, jak to Wikusia określiła. Tym razem nie obyło się be antybiotyku, siedzimy na zwolnieniu i się kurujemy. Żal mi małej, a z drugiej strony już jestem taka zagoniona, że nie protestowałam na dźwięk słowa - zwolnienie:sorry:
Widzę, że nasze stare znajome się odezwały. Julka, śliczna blondyneczka, Nuśka nawet w realu bym ją poznała:tak:A Tobie gratuluję, powiększającej się rodzinki. Poczytam co u Was.
 
Do góry