reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam wszystkie przyszłe lutowe mamusie!
Ja równiez mam nadzieję pod koniec lutego urodzić swojego skarba. Jednego już mam - cudowna córeczka - Natalka. Co prawda ma dopiero 9-ty miesiąc... A ja znów z brzuszkiem... Ale bardzo się ciesze z tego powodu. Pewnie gdybym dłużej się zastanawiała nad decyzją, to bym zrezygnowała... Bo może lepiej jeszcze poczekać... A tak - stało się! :-D Przynajmniej między pociechami będzie niewielka róznica wieku. Może dzięki temu znajdą szybciej wspólny język.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie cieplutko. Pozdrawiam Was wszystkie... szczególnie te z Łodzi :-D
 
reklama
Witajcie Lutóweczki ………
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Najpierw padł nam Internet a potem jakos nie miałam natchnienia na pisanie.
Widzę że nas przybyło…
Witajcie sylka_k, Gosia78, grazi
Byłam na wizycie dwa tygodnie temu I lekarz założył mi kartę ciąży. I wystraszył mnie z lekka bo niby wszystko z dzidzią jest ok, ale teraz jak pójdę na wizytę ma mi założyć krążek. Stwierdziliśmy z mezem że lekarz do którego chodzimy jest z lekka naciągaczem. Wszystkie badania które robię mam robić tylko u niego w klinice bo żadnych innych nie bierze pod uwagę. Ale jest skuteczny w swoim leczeniu więc nie protestujemy na razie.
Po ostatniej wizycie zaczęłam dwa dni plamic na brązowo tak strasznie się wystraszyłam, od razu miałam najgorsze myśli nagle straciłam apetyt ze strachu pobiegłam szybciutko zrobić sobie usg aby sprawdzić czy serduszko nadal bije, wszystko było ok. Jacy byliśmy z mężem szczęśliwi. Lekarz który robił usg powiedział że czasami tak się zdarza jak się bierze luteinę dopochwowo. Teraz czujemy się bardzo dobrze.
Anna_ajra czytałam o tym stetoskopie ja go nie mam ale ma go moja teściowa dzisiaj pojadę do niej go pożyczyć na czas ciąży hihihi.
Ania31 jaki duży ten twój bobasek

Powiedzcie mi dziewczynki czy na usg genetycznym w 13 tyg. ciąży można już zobaczyć płeć dziecka. Będę miała robione już piątek podobno mamy dostać płytkę z nagraniem i fotki to wam wyślę.
Na razie kończę bo głód mnie dopadł.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE LUTÓWECZKI
 
witaj Iwona, mam wrazenie ze juz kiedys rozmawialysmy razem :). Tez jestem z Łodzi, tez dosyc niewielka roznice bede miala miedzy dziecmi :)

lowiczanka, jakby dziecko sie dobrze ulozylo to moze i jest mozliwosc poznania plci, mi Wiktor ukrywal sie do 27 tygodnia.

a co do gina to teraz ma urlop, pojde do niego po. zreszta ja mam tendencje do takich infekcji, wystarczy tantum rosa i mi przechodzi.
 
witam lutowe mamy!
jestem starą pierwiastką - jak nazwała mnie pielęgniarka w przychodni bo 24 listopada 2007 r. skończę 29 lat a jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem. Termin porodu 10 luty 2008 r. - wodnik! Bardzo się cieszę, że zostanę mamą. Ciąża była 100% planowana. Chciałam urodzić między styczniem a marcem 2008 r. a wyszedł luty. Aktualnie wkroczę w 14 tydzień ciąży. Powoli robi się ciasno. Wszystko jak na razie jest ok. Ciąża to jak ruletka - jest dobrze a za chwilę coś może dolegać: zgaga, ból brzucha, itp. Najważniejsze żeby być optymistą i dotrwać bez szwanku do 22 tygodnia ciąży. Nie dźwigać powyżej 3 kg, dużo spać, zdrowo się odżywiać i . uśmiechać się! Pozdrawiam lutowe mamy!
 
Cześć Dziewczyny!

Dzięki za cieplutkie przyjęcie.

Iwona 29 yoanna24 witajcie wśród nas! :-) Fajnie, że ciągle nas przybywa.
Wczoraj spędziłam cudny dzień nad morzem. Ciepulko ale nie gorąco, chłopaki się wyszaleli w wodzie a ja leniuchowałam na kocu za parawanem. Mieszkamy obecnie w woj. zachodniopomorskim więc kiedy tylko jest odpowiednia pogoda robimy takie kilkugodzinne wypady.

kropecka - ja pierwsze ruchy w poprzedniej ciąży zaczęłam odczuwać ok 20 tyg. Teraz już w 13 tyg. W przypadku drugiej ciąży podobno można wyczuwać je o wiele wcześniej.

dawna cloe- jesteśmy równolatkami i nasze dzieciaki w podobnym wieku!
lowiczanka78- też miałam robione usg genetyczne w 13 tyg. Na temat ewentualnej płci lekarz nie chciał wtedy rozmawiać. Mówił, że określa się przy kolejnym usg czyli między 22-25 tyg wtedy jest to bardzie wiarygodne. Zresztą po usłyszeniu, że z wszystkie parametry dzidzi są ok wszystko inne staje się mniej ważne.

Z wskazanego kalkulatora wychodzi mi teraz dziewczynka.Bardzo bym chciała, żeby się sprawdziło. Płeć z poprzednie ciąży się zgadza.
Jutro wieczorem mam wizytę u gina. Mam nadzieję, że nagra mi zdjęcia z poprzedniego usg wtedy będę mogła je zamieścić.
Pozdrawiam!
 
Cześć dziewczyny!:happy2:
Dzisiaj mam z mężem drugą rocznicę naszego ślubu... uuu...:rolleyes:

kropecka - byłaś na Woodstocku... wow!:cool::biggrin2::-D Co do tej infekcji, to dziwne...:huh: nie sądzę ażebyś wyniosła ją z gabinetu, choć nigdy nie wiadomo...:eek:
Iwona 29, yoanna24 - witajcie dziewczyny wśród nas!:-D
lowiczanka78 - jak dobrze znów od Ciebie słyszeć! :happy: Trzymaj się dzielnie i nie denerwuj się! Wszystko będzie dobrze!:wink: U mnie lekarz nie mógł zobaczyć płci dzidziusia w 13tyg. powiedział, że za wcześnie... ale u Ciebie może się uda! Trzymam kciuki i czekamy na fotki!:yes:
Gosia 78 - cieszę się, że wczasy były udane! Ja pojadę dopiero we wrześniu...

Pozdrawiam Was wszystkie
buziaczki
 
Witajcie dziewczyny!
anna_ajra - wszystkiego naj,naj,najlepszego z okazji rocznicy ślubu:-):-):-),ja również w tym miesiącu będę obchodziła rocznicę:happy2:tyle że trzecią:-). i zapomniałam życzyć Ci powodzenia na egzaminie praktycznym, który masz już za kilka dni.Podejdź do tego na spokojnie, a napewno wszystko się uda:-).

Gosia78, Iwona 29, yoanna24, grazia - witajcie wśród lutóweczek:-)
Gosiu - ależ Ci zazdroszczę wylegiwania nad morzem i tego pięknego widoku.Myślałam,że pojadę na tydzień nad morze, ale mój lekarz stwierdził,że to niewskazane w przypadku ciąży bliźniaczej:-( i pozostanie mi wychodzenie do ogrodu (dobrze,że przynajmniej go mam:-),bo ciężko byłoby mi usiedzieć w czterech ścianach).

ika_s - nie przejmuj się tym, że na Twoje miejsce kogoś zatrudnili. U mnie w pracy będzie podobna sytuacja, więc zatrudnią osobę na umowę o zastępstwo na czas mojej nieobecności. W firmie znają Twoją wartość i umiejętności i będą na Ciebie czekali aż wrócisz z wychowawczego, a dla ciebie w tej chwili najistotniejsze jest maleństwo i jego zdrowie:-) . A teraz głowa do góry!
 
Hej
A ja właśnie czytam instrukcję obsługi niemowlaka (Tracy Hogg - Język niemowląt) Fajna książka :-D

Fajnie że się nas więcej zrobiło.:-) Witajcie dziewczyny - a już myślałam że lista lutówek się zamknęła i teraz same Marcówki będą się ujawniać :-)

Pozdrawia(My) ze słonecznej Zielonej Góry
 
Myszaaa, ta lista bedzie jeszcze dlugo otwarta. Na majowkach nowe dziewczyny pojawialy sie nawet kilka miesiecy po porodzie. Wiele niestety tez zniknelo :/
 
reklama
iwona 29, yoanna 24 witam Was serdecznie i bardzo się cieszę że nas przybywa. Wyślijcie prv do anny ajry to dopisze Was na listę.
Anna ajraGratuluję z całych sił 2giej rocznicy:tak::tak::tak:. My mamy jutro trzecią tzn. 07.08. :-).A mam miłe wspomnienia co do dnia Twojego ślubu. Byliśmy u naszych dobrych znajomychh tez na ślubie, którzy chcieli mieć dokładnie rok po nas swój. I był to 1szy dzień w którym dowiedziałam się ze jestem w ciąży z Kamilkiem. Rano był teścik :-). Dlatego tym bardziej ściskam i całuję.
yoanna24 Wcale nei jesteś taką starą pieriastką. Ja co prawda miałam 29 jak Miśka rodziłam ale nie narzekam. Tyle tylko że musiałam się śpieszyć z kolejnym dzidziolem co by nie przekroczyć magicznychh 35 lat. :-).
kropecka zazdroszcze Ci trochhe tego Woodstocku. Ale ja to chyba już troche na takie imprezy za stara jestem.:zawstydzona/y:
całuski i uściski dla Was i Dzidzioli i Fasolek :-)
 
Do góry