reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
25 kwietnia miałam dostać @ lekarka stwierdziła 2 tygodnie temu że jestem w 5 tygodniu i 2 dniu wiec będzie końcówka 7 jak do niej pójdę
 
Hmm ja ostatnia @ miałam 23 kwietnia owulke między 3 a 5 bardziej 5 maj :-) pierwszy test 4 dni przed @ potem beta ale ja sie zawsze gubię w tych obliczeniach ;-)
 
co ja patrzę ze ja pisze ;) nie miałam dostać tylko miałam 25 ostatnia @ to moja pierwsza ciaza wiec napisałam to co obliczyła mi lekarka sama nie obliczałam ;)
 
musiałysmy mieć inaczej owulke tak sądzę ale już nie długo i wszystko się wyrówna :) madziolina a ty kiedy masz najbliższą wizyte?

Ja mam 23.06 we wtorek i albo bedzie albo nie. Ale juz sie tak nie streruje, oczywiscie w dzien wizyty to bede miec takiego stresa, ze hej, ale co ma byc to bedzie i nic juz nie zmienie
 
reklama
E tam Bozienka Ty to sie nie denerwuj, widzialas kruszynke, tak jak wiekszosc, a u mnie to jest tak, ze albo zobacze i bedzie ok, albo nie.

A dzis do mnie kolezanki przychodza, z ktorymi zawsze pilam wino i palilam... Jakos bede musiala udawac
 
Do góry