reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam

Nie , nas jeszcze ten orkan nie wymiótł. Jesteśmy.
Trochę śniegu napadało, ale już tak bardzo nie wieje.:-)

Wstaliśmy skoro świt: czyli mały zaczął gadać o 5 rano .....superrrr :blink:
I tak sobie szalejemy .... Górna dwójeczka już prawie jest - czuć ją pod palcem..:-)

pozdrawiamy ;-)
 
reklama
Aaaa, nie mam jak pisać, bo choroby siędo nas przyplątały na dobre! Zaczęło się od kataru Szymasa, ostra infekcja, antybiotyk. Później biegunka, która trwa do dzisiaj. Plus zatkany nos starszej.
W tej biegunce Szymi nie chce pić. Nigdy nie chciał niczego poza mlekiem, a to właśnie muszę mu wycofać. Nie wiem co mu dam w nocy jak się obudzi. Kleiku na wodzie nie chce, wody nie chce, okropnie płacze na brak mleka. Buuu...
 
Aaaa, nie mam jak pisać, bo choroby siędo nas przyplątały na dobre! Zaczęło się od kataru Szymasa, ostra infekcja, antybiotyk. Później biegunka, która trwa do dzisiaj. Plus zatkany nos starszej.
W tej biegunce Szymi nie chce pić. Nigdy nie chciał niczego poza mlekiem, a to właśnie muszę mu wycofać. Nie wiem co mu dam w nocy jak się obudzi. Kleiku na wodzie nie chce, wody nie chce, okropnie płacze na brak mleka. Buuu...


Biedny Szymek :-(. Zdrówka bidulku...
Puki co u nas jeszcze nie było aż tak źle.....

pozdrawiam
trzymajcie się
 
hej hej, nie mam sily nawet czytac.

umieram na masakrujacy bol gardla.
maly szaleje i marudzi.

dziewczyny robie ranking fotelikow samochodowych. w koncu musimy kupic na dniach....zdecydujemy sie na 9-36kg bo mlody jest dosc ciezki wagowo jak na swoj wiek.

jakie polecacie?
 
Paol !

my z 3 tyg temu mielismy jakiegos wirusa biegunkowego, ale mi kazali karmic i oprocz tego poic.
Jagody nam chyba pomogly i marchewka gotowana z ziemniaczkiem mu to wciskalam !
Ukochaj szymusia od ciotlki cortiny ...

ja pier*&@!* jak ja niecierpie czytac o chorobach dzieci :(

ide zmontowac obiad poki moj maly Tajfun spi, potem zawitam !
 
piszcie jakie macie foteliki bo ja do świąt mam zamiar kupić, bo wybieramy sie w drogę i nie mam zamiaru słuchać wyjca w nosidełku przez 3 godz;-)

biegunka przeszła, tak samo jak u was wirus... najpierw była infekcja górnych dróg oddechowych a potem po tyg biegunka, jakieś paskudztwo sie panoszy... ale na biegunke podawałam baktrim, smektę, probiotyk i jagody, w sumie to Dominik jadł prawie normalnie, tak więc Paolinka nie męcz Szymusia i daj mu jeść;-) zdrówka dla maluchów!!!

u nas przygotowania do świąt czyli zakrojone na szeroką skale porządki... jak ja tego nie lubię:dry:
 
Witam lutóweczki;-) oj dawno mnie tutaj nie było.
U nas Oliwka też chora. zapalenie gardła, krtani i rozkurczowe zapalenie oskrzeli... Wrrrrrrr!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Kochane mam do Was pytanie. Bo moja Oliwka w ogóle nie sylabizuję. Raz na jakiś czas uda się jej powiedzieć mememe albo mamma , ale tylko jak płacze. Pytałam pediatry. Mówiła że ma jeszcze czas. Ale martwie się. Jak mi koleżanka napisala że jej prawie 4 mc synek gaworzy mamam to mi ręce opdły. Martwię się...
 
reklama
Witam lutóweczki;-) oj dawno mnie tutaj nie było.
U nas Oliwka też chora. zapalenie gardła, krtani i rozkurczowe zapalenie oskrzeli... Wrrrrrrr!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Kochane mam do Was pytanie. Bo moja Oliwka w ogóle nie sylabizuję. Raz na jakiś czas uda się jej powiedzieć mememe albo mamma , ale tylko jak płacze. Pytałam pediatry. Mówiła że ma jeszcze czas. Ale martwie się. Jak mi koleżanka napisala że jej prawie 4 mc synek gaworzy mamam to mi ręce opdły. Martwię się...



Kwiatuszekk23 jak już słyszałasz setki razy - każde dziecko ma swoje tempo:tak:. Nie martw się. Mój bombel stwierdził, że nie będzie raczkował. I już:-D.
Jeśli nie będzie gaworzyć w wieku 12 m- cy to już można się zastanawiać co jest nie tak.:tak: Poza tym - choroba też może mieć na to wpływ według mnie.:sorry2:

Pozdrawiam i trzymaj się.


p.s. wyluzuj trochę i nie porównuj dzieciaków na siłę. Może Oliwka potrafi coś czego inne nie umia?? Jak myślisz?:wink:
 
Do góry