reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

babeczki, przyszła moja komoda..teraz myślę, gdzie ja dostanę złota matową farbę do mebli?:rofl2: I musimy sie dostać na drugi koniec miasta do takowych sklepów bez auta, bo my dalej bez:baffled:

To jest wyjątkowo niesprawiedliwe:tak::tak:Dlaczego ja nie czuję jeszcze kopniaków dzidziulowych???

Eve, ja tego lata zrobiłam 6 czy 7 słoików z małosolnymi dla męża, została już resztka w 1:tak: A kiszone to dostaję od mamusi:happy:
 
reklama
nie dam rasy zajmować sie zupełnie sama swoim maluszkiem ze względu na swój wzrok- widzę bardzo słabo i wiele codziennych czynności sprawia mi kłopot np sprzątanie... pomaga mi cały czas moja mama i babcia i z dzieckiem będzie tak samo. Pewnie z czasem wszystkiego sie nauczę, ale początki bedą bardzo trudne. Tak że u nas decyzja o dziecku to decyzja rodzinna bo wszyscy muszą się zaangażować:) wszyscy czytaj rodzice dziadkowie i maz:) Jeszcze coś was ciekawi?
 
Hej dziewuszki:-)
Ja od rana w rozjazdach. Po 9 pojechałam do pracy zawieść zwolnienie, pochwalić się fotkami maleństwa i tak mi zleciały 2 godziny. Później poszłam do pobliskiego CH i pooglądałam malutkie ciuszki już nawet miałam jedne kupić, ale się powstrzymałam, sama nie wiem czemu; ] Niestety w CH spotkała mnie niemiła przygoda:-(, już miałam wychodzić jak poczułam, że za chwilkę puszczę pawia:baffled: dalej niż widzę. Najgorsze było to, że nie miałam pojęcia gdzie jest toaleta. W ostatniej chwili do niej dobiegłam i tyle było widać mojego śniadania:-(

Jak wracałam do domku to po drodze kupiłam pysznych pierogów na pocieszenie i taki właśnie będe miała obiadek:-)

Aniołeczek - gratuluję, że się zdecydowałaś na studia a jeszcze bardziej ci gratuluję takiej wspaniałej rodziny. Super, że masz na kogo liczyć w potrzebie. Na pewno dasz sobie ze wszystkim radę przy takim wsparciu:-)

Deizzi ja tez intensywnie myślę o fryzjerze. Na pewno muszę obciąć włoski, bo już z nimi nie wyrabiam i zastanawiam się nad farbą. Ja mam rude włosy, ale jakieś takie wyblakłe, i dlatego farbuję też na rude. Niestety odrost jest widoczny, już dużo odrosły a na dodatek mam siwe pasemka, których nie cierpię.

Eve ja się ustawiam w kolejce po ogórasy:-)
 
Co zacznę to ktoś mi przerwie.
Dzień dobry. Pisałyście o krokietach ale pewnie już wszystkie zjadłyście?
Organizm jednak do nas mówi- niedawno pisałam jak mnie na buraczki napadło :)
Megi Pegi- jak obroniłaś magistra nie mając inżyniera? chyba, że to inny kierunek?
Bella- wyniki wydają się niewiele od normy odbiegać
smoniczka- jeszcze chwilę i zaczną Ci przechodzić te nudności. W pierwszej ciąży gdzieś do 15 tygodnia mnie muliło a teraz chyba koło 13-stego.
Kopniętym- gratuluję.
 
Witajcie:-)

Ale produkujecie od rana....:-p;-):-)
Mnie się dzisiaj tak chcę spać, że zrobię jedną rzecz i muszę się położyć, bo czuje, że zaraz padnę..:baffled:
Wczoraj z mamą robiłam koncentraty pomidorowe do słoiczków:baffled: Prawie bym zemdlałą od buchającego gorąca z tych garów..:baffled: Ale 20kg pomidorów zrobione;-) Będzie z czego zupę jeść w zimie;-):-D

Aniołeczku - pedagogika fajna sprawa:-D Sama jestem po tym kierunku i cieszę się, że go wybrałam :-) Chociaż ostatnio angażuje się bardziej w pracę z dziećmi niepełnosprawnymi- bo na wymarzoną pracę w szkole na razie szans nie mam:crazy::no::sorry2::blink:

Chyba pójdę zrobić sobie budyń czekoladowy:-D Może miseczka dla kogoś?;-):-)
Buziaki :)
 
reklama
ja też sobie zrobię:laugh2:mimo, że jadłam go 2 dni temu:laugh2:A wiecie, zauważyłam, że chwilowo minęły mi straszne zachcianki- nie ustąpiły zupełnie ale nie są takie uciążliwe
 
Do góry