reklama

Luty 2013

reklama

agisan_75

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Witam się o poranku!

Cortina. Co za przegięcie czasowe! A wiesz dziewczyno, że mi się dzisiaj śniłaś? Miałaś mega porządek w domu, czym mnie wprawiłaś w kompleksy. Hahaha

Nadika. Rzeczywiście twardy orzech do zgryzienia. Może faktycznie zadzwoń i zapytaj czy musisz już teraz rodzić i dlaczego nie czekacie na to aż się akcja sama zacznie... Zdrówka dla synka.

Młoda jak wczoraj cały dzień niemrawa była i nie mogłam jej dobudzić nawet kawą ( ;)) tak w nocy nadrobiła. Żebra mam chyba poobijane, w zasadzie to nie wiem czy 2 godziny ciurkiem przespałam.

Ja już żadnych porodów nie oglądam, przeżyłam swoje dwa - posłuchałam przy okazji jak rodzą inne sąsiadki i mam dość! ;))

Mam nadzieję, że dziś dotrą przesyłki, bo ileż można w końcu czekać i wyskakiwać ze szlafroka specjalnie dla listonosza ;))))

Ostatnia edycja:

gnidka

Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
Agisan... hmmm... zależy co pod tym szlafrokiem masz :-) co Ty byś chciała temu listonoszowi sprezentować :-D tak go skusisz, że potem będzie wpadał codziennie ;-)

Ja nie wiem co się ze mną dzieje, wieczorem to jakbym palpitacje serca miała, a przecież nic nie robię tylko leżę. Co chwile mi słabo... chyba miałyście race dziewczyny, że przemęczenie dopiero teraz ze mnie schodzi jak mogę odpocząć... ide dalej leżeć.

agisan_75

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Gnidka. Hahahaha. Pod szlafrokiem mam ... wielką piłkę do kosza, a może już nawet lekarską! ;)))
Leż dziewczyno i odpoczywaj! Przyjemności życzę :)

Aaaa. I kciuki za wizytujące dziś!

Ostatnia edycja:

annaroksana

Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
Narazie mąż zostaje na zwolnieniu i czekamy na rehabilitacje. Nie jest tak źle, żeby robić operacje ale nie może dźwigać, schylać się itd. W pracy powiedzieli, że narazie niech się leczy bo nie wiedzą co z nim zrobić:-(
chodzi na basen, rower i pilates i zobaczymy co dalej naraie mi to na rękę bo mam pomoc:-)
Tak sobie uświadomiłam, że miałam dwa razy skurcze i zawsze w niedzielę i zaczęłam myśleć co robiłam w sobotę, że te skurcze wyszły i wiecie co to było po kawie:szok: bo ja kawy nie pije wogóle:no: tylko właśnie dwa razy z kawiarni mocha z białą czekoladą:szok: już mąż powiedział że mi nie kupi:crazy:
Co do porodu to mąż musi być ze mną bez dwóch zdań:-D
Trzymajcie się skurczaczki:happy:

MegiPegi

Rozwiązania
0
nacik moja kota też wybredna, ale w drugą stronę ;) najlepiej toleruje TESCOwe saszetki! Whiskas i Kiteakat są bleee, nawet te 'pasty' sheeba itp też nie :-D za to suchą dostaje mieszankę Whiskas+Kitekat+Purina lub Royal ;-)

doświadczone mamy, jakie miałyście objawy zbliżającego się porodu??
mnie ostatnio trochę czyści z dołu i mdli od góry :baffled:

domikcw

Miasto
woj. małopolskie
Rozwiązania
0
kto mnie dobije?? zgaga mnie od 24.30 do 4 męczyła:( ledwo żyje... już nie wiem co mam jeśc i pic, żeby nie palilo:( Cortina łącze się z Tobą... renie dla mnie jak cukierek się zrobiło...

leze i nie wiem co ze sobą począc...jestem taka podnięta jak po jakimś maratonie... eh...:(

GNIDKA odpoczywaj. teraz masz zasłuzony leżing:)
NADIKA no to masz niezły orzech do zgryzienia. zdrówka dla synka
PATIK aaaaaaaaaaaaa śniłaś mi się:-D a mianowicie Twój poród:) poszlo szybko i sprawnie a Jaś piękny!!!!!!!!!! moze Ci wywróżę??:p

patik80

Rozwiązania
0
Dzień dobry!
wpadam tylko się przywitać, wybieram się do szpitala na ktg, biorę torbę hehe tak w razie "W";-) nawet kosmetyczkę uzupełniłam:-D

a co tu widzę, domikcw wróży mi poród:laugh2: może się spełni :-p

Ania1973G

Miasto
daleko... :-D
Rozwiązania
0
Witajcie

Nadika - oj ciężki masz dylemat.

Ja bym sie nie dała na poród wywoływany, tylko czekała, az maluszek sam da znać.

Nie rozumiem jak można tak poprostu pójścćdo szpitala i sztucznie wywołać coć co przyjdzie samo z czasem.

Po tterminie to co innego bo jednak juz warunki bytowe maluch ma nie sprzyjające w brzuchu.

Zdrówka dla synka... ja bym z nim została i do gina zadzwoniła jaka sytuacja, że dziecko chore mąż w pracy a nie ma z kim biedaka zostawić i jeśli nie ma powodu by juz poród wywolywac to poprosiłabym o przesuniecie terminu he he a może samo sie zacznie i urodzisz w szpitalu który juz masz sprawdzony.

Ja myślałam,że to my decydujemy w jakim szpitalu rodzimy a u ciebie to lekarz wybiera,że masz rodzić z nim w danym w szpitalu i to w dany dzień :szok:

Gnidka- bo to tak jest pracujesz, niby jestes zmęczona z lekka itd a jak idziesz na wolne to dopiero wszystko schodzi zaległe.

Odpoczywaj dużo i sił nabieraj.

Nocne marki widzę nadal do późna w necie siedzą a zgaga to niejednej daje popalić.

Ja ze spaniem ostatnio też mam problem, ale leże myślę aż usnę, bo przy kompie to góra 15 min i plecy mi bola a na te 15 minut szkoda iść na dól po kompa.

Chciałam wyjśc z domu poszukać stanika do karmienia, ale wstałam o 10.30 a zanim się najem ubiore zajde i wróce to juz pora obiadek robić a poza tym pada śnieg więc nie ruszam się nigdzie. Może jutro wcześniej wstanę i poczłapie.

Miłego dnia wam i kciuki za wizytujące trzymam

reklama

poli0105

Miasto
dolnośląskie
Rozwiązania
0
Cześć matki:) JA pospałam do 10, tato mnie obudził, bo przywiózł ruskie:-DNos była w miarę, wstawałam kilka razy ale na chwilę. Widzę, że dziś masaaaa wizyt, będzie co czytać dobrych wieści;)
Ooo niektóre z Was już objawów porodu się dopatrują:szok:;-)Z tym oczyszczaniem organizmu to różnie bywa, jedne mają, inne nie..Pewnie zależy, czy jesteśmy wtedy "pełne"...Każda z nas jest inna, jedna ma te objawy wcześnie lub barzdo odczuwalnie, inne odwrotnie...Zobaczcie na tą stronkę, nawet ciekawe OBJAWY PRZEPOWIADAJ

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019