reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
heksa odczekaj i sprawdz i innego lekarza ! znajoma tak miała i po kilku dniach okazało się że serduszko bije

Raczej nic z tego....
Moja beta spada.......
A test dzisiaj pokazał taka bladą kreseczkę, jak cień cienia...

Niestety ja walczę z torbielami na jajnikach, więc nie wiem czy jeszcze mi się uda zajść w ciążę...
Tak bardzo bym chciała........

Dziewczyny dbajcie o Wasze brzuszki ile możecie......
Uważajcie na siebie w ciąży....
Ja nie uważałam...... Myłam okna i podnosiłam ciężkie rzeczy..... Może sama zawiniłam :-(
 
heksa a skąd ty jesteś? moja koleżanka z wrocławia też walczyła z torbielami i innymi problemami i tu na klinikach lekarz ją skutecznie leczył i niedawno po długich staraniach urodziła nie poddawaj się jest wielu dobrych lekarzy
trzymaj się ściskam mocno
 
hej,
chciałam się z Wami przywitać. Jest to moja druga ciąża. Pierwszą spędziłam całą na bb z laseczkami. Nie wiem czy tą sie też tak uda bo już więcej obowiązków :)
Nie byłam u lekarza, bo jak dla mnie jeszcze za wcześnie - czekam do 8 tygodnia :).
 
Powiedzcie mi dziewczyny jakiego kremu używacie na dzień? Bo nie można wielu kosmetyków w ciązy używać, a ja nie bardzo wiem , które można. Na dzień mam teraz krem nivea soft,ale on zawiera witamine E więc chyba nie można?

witamina A jest szkodliwa i to nie tylko w kosmetykach. Nie wolno jeść np pasztetu czy wątróbki bo zawierają bardzo dużo wit. A
Bella proszę usuń mnie z listy lutówek.

Dzisiaj miałam dokładne usg, serduszko maleństwa przestało bić.
Czekam na poronienie a jesli nie nastąpi to będzie wywoływane.
Nie sądziłam, że tak bardzo może boleć taka strata na samym początku ciąży... :-(

Pozdrawiam wszystkie Brzuszki i życzę szczęśliwego rozwiązania!
bardzo mi przykro.
nie poddawaj się jeśli chcesz dziecko to próbuj nadal


a ja właśnie mecz oglądam ze szklanką pepsi:)
 
Witajcie

Heksa tulam trzymaj się kochana i próbuj dalej.

Aga rozgość się, ja tez czekam z wizytą do 7-8 tyg.

Kurcze dziewczyny ale jestem nie dożycia łopatki mnie bolą jak bym spała na kamieniach :angry::angry:
Pogoda piękna a mnie się tak nic nie chce a buuuuu.

Nic zmykam się ogarnąć i na 2-4 godziny do pracy muszę pójść

Miłego dnia wam
 
Heksa strasznie mi przykro :-:)-( Ściskam mocno!

Co do kosmetyków, to już to kiedyś pisałam, ale napiszę jeszcze raz:
Niebezpieczne kosmetyki w ciąży
[h=2]Ciąża to szczególny stan. Kobieta musi ze specjalną dbałością dobierać wszystko, co chce zastosować na swojej skórze. Powinna unikać kosmetyków, których szkodliwe składniki przenikają do łożyska i, wnikając do krwioobiegu nienarodzonego dziecka, mogą spowodować wady rozwojowe płodu.[/h]
Lekarze bezwzględnie odradzają stosowania peelingów w okolicy brzucha oraz ciepłych i długich kąpieli. Nie wolno stosować kosmetyków z retinolem, witaminą A, C, z kwasami owocowymi i kwasem alfaliponowym. Mogą działać poronnie. Używanie preparatów przeciw trądzikowych zawierających retinoidy może wywołać wady rozwojowe u dziecka. Pamiętaj, że w kosmetykach najczęściej uczulają: środki zapachowe, barwniki, konserwanty, dlatego warto zwracać uwagę na substancje, które producenci dodatkowo dodają, by „ulepszyć” ich skład.

Eksperci z Unii Europejskiej sporządzili spis składników w kosmetykach, które nie są wskazane w czasie ciąży. Są to, m.in. hormony, algi, alkohol, kofeina, konserwanty z rodziny parabenów, tetracykliny, kwas salicylowy, kwas azelainowy, estradiol, hexachlorofen, nadtlenek benzoilu, kwas kojowy, kwas glikolowy, triclosan, olejek bergamotkowy.



Mnie farmaceutka poleciła krem OEPAROL. Coś o nim napisałam w wątku "Apteczka ciężarnej"

Ja dziś na obiad będę wcinać żurek z jajeczkiem :rofl2::-D mniam mniam:-D
A tak w ogóle to jest taka pogoda, że tylko spać, spać, spać i jeszcze raz spać....:crazy:
 
Lady za Anioleczkiem, jesli nie ma przeciwskazan to latanie samolotem jaknajbardziej, jesli sie martwisz to na wszelki wypadek zapytaj gina :-) Francja.... super! Ciesz sie tym wyjazdem, odpocznij, kultury powdychaj :-) Czy Emil jedzie z Wami?

Potwierdzam ze zupy oraz kilsiel jak najbardziej na mdlosci, u mnie to wlasnie malutkie, lekkostrawne posilki pomagaja trzymac sie :-)

Malwin witaj! :-)

tak też zrobię :)
Emil zostaje z babcią - w sumie wyjdzie nam romantyczny weekend we dwoje..prawie...:) po ostatnich przebojach związkowych taki wyjazd mam nadzieję dobrze nam zrobi :)
 
reklama
Raczej nic z tego....
Moja beta spada.......
A test dzisiaj pokazał taka bladą kreseczkę, jak cień cienia...

Niestety ja walczę z torbielami na jajnikach, więc nie wiem czy jeszcze mi się uda zajść w ciążę...
Tak bardzo bym chciała........

Dziewczyny dbajcie o Wasze brzuszki ile możecie......
Uważajcie na siebie w ciąży....
Ja nie uważałam...... Myłam okna i podnosiłam ciężkie rzeczy..... Może sama zawiniłam :-(

Kochana tylko siebie nie obwiniaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widać tak miało być.... trzymaj się dzielnie i próbuj...nigdy nic nie wiadomo :)
 
Do góry