reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Kasia dzięki wielkie!

Mąż jeszcze dziś w pracy, więc wyjeżdżamy jutro raniutko, może nawet koło 4, więc najpóźniej o 9 będziemy na miejscu :-)
 
reklama
O tak Kasia niech spokoj panuje! :)
Kinga spala przewaznie z nami w lozku z czystego wygodnictwa - karmilam spiac. Statystyki podaja jednak, ze takie dzieci czesciej dotyka smierc lozeczkowa.. jakos jak miala 6 miesiecy skonczylam powoli karmienie nocne i wtedy byla juz u siebie w lozeczku.
 
Vani mam ten sam problem z mężem od dwóch dni, dziś u lekarza, dostał leki i zobaczymy czy święta w szpitalu, czy w domu:-(
 
Angel udanej podróży. Koniecznie Daj znać jak dojedziesz :-)

Miki spał ze mną w łóżku, bo karmienie co dwie godziny powodowało ze nie miałam siły wstawać brać małego a potem go odkładać. Dawałam cycka, mąż robił butle i tak 3 mce. Potem już sam cycek mu starczał i dopiero gdy się sam odstawił zaczął sypiać sam w łóżeczku.
 
Cześć dziewczynki;)
My dziś wizytowaliśmy, synuś waży 2300g, brzuch się już lekko obniżył, wg usg 34tc 2dzień. Oby do stycznia tam siedział no:p
Później ostatnie przedświąteczne zakupy i wizyta w szpitalu. Udało się trafić na wolnego anestezjologa i po opłaceniu 50zł i 5minutowym wywiadzie połączonym z macaniem pleców dostałam zgodę na ZZOlub podpajęczynowe. Zobaczymy;) może uda się bez:)
Szerokiej drogi wszystkim wyjeżdżającym:)
 
A dziewczyny zapomnialam napisac Wam co moj M mi wczoraj powiedzial, ja zaczelam beczec ze jestem gruba brzydka, slonica, ze mu sie nie podobam, ze mam rozstepy, ze mi pewnie flak zostanie ble ble ble ze koniec z seksem, ze nie bede go podniecac i takie tam... odpowiedzial ze przeciez dam mu corcie.. a jak zapytalam a co ze mna? To odpowiedzial ze kocha mnie najbardziej na swiecie i zdaje sobie sprawe ze wiele rzeczy musialam poswiecic by na swiecie pojawila sie mala. I te drobne *******y jak rozstepy i kilka kg wiecej mu nie przeszkadzaja i ze nadal bardzo mu sie podobam. ;))))
 
A dziewczyny zapomnialam napisac Wam co moj M mi wczoraj powiedzial, ja zaczelam beczec ze jestem gruba brzydka, slonica, ze mu sie nie podobam, ze mam rozstepy, ze mi pewnie flak zostanie ble ble ble ze koniec z seksem, ze nie bede go podniecac i takie tam... odpowiedzial ze przeciez dam mu corcie.. a jak zapytalam a co ze mna? To odpowiedzial ze kocha mnie najbardziej na swiecie i zdaje sobie sprawe ze wiele rzeczy musialam poswiecic by na swiecie pojawila sie mala. I te drobne *******y jak rozstepy i kilka kg wiecej mu nie przeszkadzaja i ze nadal bardzo mu sie podobam. ;))))

Piękne słowa :):):):):):):):):):)
 
reklama
Cześć mamusie :):):):) Korzystając z okazji chciałabym Wam życzyć Zdrowych i Wesołych Świąt :):):):):):)
Aby Nasze maluszki urodziły się zdrowe , abyśmy miały szybkie porody:):):):):) Tak jak to Prokop mówi w reklamie ŻYCZĘ WAM ZDROWIA BO RESZTĘ MOŻNA SOBIE KUPIĆ !!!!
 
Do góry