reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MACIERZYńSTWO OD QCHNI, DIETY

reklama
hej ja mam głównie ochote na słodycze,pączki,makaron,pierożki np z truskawkami,chleb z miodem,pizze, zapiekanki.Owoce ,mięso ,wędliny mogłyby przestać istnieć.
 
SIEMANKO!

Ja dzisiaj zjadłam z pietnaście pierogów ruskich. A codziennie obiecuje sobie że zaczne się pilnować bo z pierwszym dzieckiem przytyłam 20 kilo i ciężko mi było zrzucić. A jeśli chodzi o placki to mamusia mi często robi niespodfziankę i specjalnie dla mnie smaży (kochana) bo je uwielbiam. Mniam. Pozdrowionka.
 
Ja odpuściłam placuszki i jadłam solę z kapustką kiszoną no a potem na kolację kukurydza gotowana i oscypek z patelni z zurawiną ach pychotka!!!
A jutro barszcz czerwony z buraczków i pierożki z kapustką i grzybami od babci!!
 
Oj pierozki - zjadłabym nawet teraz o .... 4:15 !!!! Pewnie wszystkie sobie smacznie śpicie. a mnie obudziła spadająca książka :mad: jakąś godzinke temu i nie moge usnąć :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:. No więc raczę się gorącą herbatką no i klikam z nadzieją, że sen przyjdzie jak się troszke zmęczę.

No i jestem sama i nie ma sie do kogo przytulić :(
 
Cos ucichlo na naszym forum zachciankowym....no co Wy? Nie podpowiecie co tam nowego na obiadek? Ostatnio krolowaly placki ziemniaczane, a co teraz jest na topie? Ja np dzisiaj w sklepie oszalalam na widok klusek slaskich... fakt, ze to nie to samo co wlasnej roboty ( prawda jest taka, ze nigdy ich nie robilam, nie jestem geniuszem kulinarnym, hihhi). I dzisiaj wcinam kluski!
 
reklama
Do góry