reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

magnez

reklama
Kochana najlepszym magnezem to poleca kazdy lekarz i w aptece dla kobiet w ciazy jest Magne b6 mega mi w ciazy dokuczal bol brzucha ze czasem spać nie moglam mialam kilka rodzajów magnezu i dopiero jak zakupilam z polecenia megne b6 to mi bardzo pomógł miałam dużo spokoju dziewczyny na staraczkach tez tylko ten :)
Chela mag b6 mama i inne w ogole nie pomagaly
Nie wiem dlaczego on jest taki skuteczny chyba wchłania sie w całości w przeciwieństwie do innych
Kup sobie go naprawdę!
 
chela mag b6 to chelat magnezu - jeden z najlepiej przyswajanych a do tego jest hipoalergiczny i nie podraznia zoladka i jelit.
ten magneb6 jest polecany tylko dlatego ze to lek a nie suplement, chociaz tez jest calkiem ok - mleczan magnezu, tez dobrze przyswajalny ale np mnie zoladek strasznie po nim bolal...
a magnez bralam od 3 mca ciazy do konca po 3 czy 4 tabletki ze wzgledu na niewydolnosc szyjki i skurcze.

kazdemu odpowiada cos innego. ja z magne b6 probowalam ale wykonczylabym sie z bolu zoladka i jelit bo bralam jeszcze duzo innych lekow niestety
 
aga 6 ja też
I wlasnie tylko Magne b 6 pomagal po przetestowaniu kilka paczek innych a bralam duzo tego dziennie i nic :( dopiero ten pomagal
 
reklama
Niedobór, zbyt częste i wczesne skurcze/stawiania się macicy, zagrażający poród przedwcEsny, skurcze łydek itd


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry