Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Gabi kicha od rana-aż łezki w oczach jej stoją. Daję jej rutinoscorbin i bioaron c, ae nic więcej chyba na katar nie mogę jej dać. Mały się jakoś trzyma i ja też. Mam nadzieję,że nas ominie. Ja też łykam rutinoscorbin prifilaktycznie,a małemu wciskam Cebion multi. 
aha i młodemu wziął ten aspirator Frida (bo tak gruchą ściągałam ale jakoś kiepsko to szło) bo całą noc malusi się budził co idzie za tym że się nie wyspałam
ale nic właśnie "sprzedałam" Szymka babci i jak młody zaśnie to ja mam nadzieję też.
Szymcio dalej u babci Damian go odbierze jak będzie wracał do domku a Filipek po odsypiał troszkę zarwaną nockę i teraz dyskutuje i memla gryzaki
:-)
ratunku