reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dzisiaj Nasz Syneczek Mateuszek skończyłby 8 latek, tak strasznie za Tobą kochanie tęsknie! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Smutny dzień.........
 
reklama
Hejka. Jaka tu cisza :szok: Dzieć śpi więc mam chwilkę na kawkę i BB :) Wyszykowaliśmy się dziś na duży plac zabaw na plaży ale w drodze pogoda się zepsuła zerwało się straszne wiatrzysko i prawie pod placem zabaw zawróciliśmy. Och z jaką syreną wracaliśmy.Widzę że mój syn już dobrze wie gdzie chce chodzić i dobrze rozróżnia gdzie się znajduje. Udało nam się w drodze powrotnej zrobić zakupy przynieść do domu i poszliśmy na mały plac zabaw między blokami. Humorek młodzieży się poprawił. Najgorsze że teraz jak w domu jesteśmy to znowu słońce wyszło!! A ja liczyłam że się dziś trochę poopalam.

Lepi spróbuj tego Mel B 15-minutowy trening cardio - YouTube

23Maj super z tą pracą:) A co z małą zrobisz w tym czasie??

Alex kochana jejku to już osiem lat, strasznie mi przykro kochana. Jesteśmy z Wami :*

Futrzaczku cieszę się że z chłopakami już lepiej. Coś Was pech ostatnio prześladuje:(
 
Alex :***** strasznie mi przykro:(

Hej Cioteczki:)
Migreny nie daja mi zyc... bol jest nie do ogarniecia.Po niedzieli ode do gina i niech cos z tym zrobi bo paracetamol dziala max 2h!

Caluje Was:**
 
Hej
alez jestem wykonczona tymi upalami!tropiki!

.. bylysmy już dzisiaj na placu zabaw, Polka zejść nie chciała, z 3 h :D
Ja dalej cherlam, zebra bola a mdlosci ranne z tego już mam, katarzysko tez trzyma :/. A poza tym m już w drodze do domu.

Alex ........ <*> :((

Jolek
moja Polka to już w tamtym roku przejawiala taka swietna orientacje w terenie, skubana zawsze wiedziała w która strone i gdzie jaki plac zabaw! Ba, odwrocilas glowe to już szla w dobra strone ;-)
Futrzaczku - zdrowiejcie, tzn Filipek :tak:bidulek ..

Poziomka
- jejku wspolczuje, wiem co to bol glowy.. jeszcze tylko tego Ci teraz trzeba...
 
Witam i ja tylko tak szybciorem bo pora karmienia się zbliża. Jutro przylatują posiłki więc będę miała trochę pomocy i towarzystwa więc może mnie mało byc.
Jolek Nadia drogę na plac zabaw zna na pamięć jak tylko dochodzimy do ulicy i nie skręcamy to odrazu jest ryk.
Alex współczuję
 
Cześć bbciotki:)

Ja na chwilę,muszę się za robotę wziąć i do sklepu wyjść ale jakoś mi się nie chce:( Słońce było i uciekło chmurzyska naszły nie wiem czy to ta zaległa burza z wczoraj się ie zbliża:( M w robocie, mają zachrzan więc robi dłużej, wczoraj przed 21szą był dopiero w domu. Fajnie kasa wpadnie tylko boję się że lada chwila padnie hasło "wyjazd" i tyle będziemy mieli go w domu!! oooo

Maja super że tatulek przyjeżdża odciąży Cię trochę i może się szybciej wykurujesz jak wypocicie co nieco zarazków ;-):-pOdsapniesz sobie troszkę. A na długo przyjeżdża??

Styna nie znikaj na dobre. Wpadnij raz na kilka dni napisać co u Was:)

Poziomka współczuję tych bóli. A przy poprzednich ciążach też tak miałaś???
 
Hej Laski, bole glowy od wczoraj mniejsze ale za to mam dzisiaj problemy z widzeniem tzn ze widze niepelny obraz jagby z bialymi plamami.Juz 2raz dzisiaj tak mam, jak nie przejdzie to zadzwonie na Ip i zapytam co robic.Nie mam gdzie dzis zmierzyc cisnienia,dopiero jutro rano do przychodni podejde.

Jolka takich boli glowy w zyciu nie mialam,nawet przy wyzszym cisnieniu

Buziaki niedzielne
 
reklama
Cześć laski!
Witam się po weekendowo. My w sobotę i niedzielę na weselu byliśmy. Moja dziecko mnie zadziwia, z parkietu nie schodziła, później wstawię Wam jakieś zdjęcia. Tak tańczyła, że przewróciła się, uderzyła się tak mocno, że ząbkami rozcięła sobie usta, więc wyszłam z nią i wycieram jej usta, ta nagle w jeszcze większy płacz wołając :" mamo, na wesele tańczyć, na dwój nie :-D"


Poziomki współczuję Ci strasznie, może faktycznie idź jak najszybciej do gina, może On coś poradzi.
Maja widzisz jaka Polinka mądrala, w ogóle te nasze bąki już takie duże i mądre, Fajnie, że M. przyjeżdża, TY masz rozkaz odpocząć ciut, rozkaz ode mnie :-).

Buziole laseczki
 
Do góry