reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Azula- jak Ty się nie udzielasz, to żadna nie pisze, więc jak chcesz, żeby się coś działo to codziennie musi być wpis ;-) A tak poważnie, to urlopuję się od środy i mało w domu bywamy, tym bardziej, że pogoda dopisuje.
U nas po staremu. Noce raz lepsze, raz gorsze. W dzień staram się jakąś rozrywkę Młodej zorganizować. W tym tygodniu była już na basenie, w ogrodzie botanicznym, na plaży w centrum miasta i z odwiedzinami u mojej koleżanki. Na przyszły tydzień też coś wymyślę :-)
 
Hejka młodzi wyjechali jakoś nie czuję się babcią:no:raczej jedynie mamą.Adaś to dalej Adaś .Borys płaczuś i rozrabiaka niestety Amelka kilka niefajnych spraw od niego podłapała ,a mianowicie wciskać wszystkie przyciski jakie się da wszędzie gdzie sięgnie wzrokiem niestety dostała po łapkach i potem kilka minut rozpaczała ale dla jej własnego dobra lepsze to niż jakieś nieszczęście.FB jakoś mi nie pasi zaglądam tam ale nie wiem może jesienią i zimą będę tam częściej no nie wiem i nie obiecuję .Bawcie się dobrze na urlopach i po pracy:-):tak::-D
 
Oj a ja Wam powiem, że bardzo bym chciała udzielać się więcej ale najzwyczajniej nie mam czasu. Teraz szykujemy się na urlop, dodatkowo praca no i Ninia. I starania, będę za jakiś tydzień testować. Trzymajcie kciuki.
 
Witam sie po dlugiej nieobecnosci.

Pogoda jest przepiekna wiec czasu brak na komputer. Mlody broi , pyskuje po swojemu ,bo tylko mowi mama, tata , baba, Ija(Iza), Aga, Atu(Artur), a jak cos chce to smiesznie raczka robi jak by chcial kasiore:D.
Noce byly juz super bo mlody sie budzil raz tylko ale znow mu sie pozmienialo i sie budzi 2 nie wiem czy to nie ma nic wspolnego z zebami bo znow widze ze ida kolejne zebiaszcze.
 
Lato w pełni widzę :)
U nas pogoda dzisiaj trochę lepsza bo wczoraj pół dnia pochmurno było i raczej zimno. Dziś już świeci słonko i mam nadzieję, że się rozkręci bo jedziemy do moich rodziców razem z siostrą i jej dzieciakami. Dziadek naszykował dla młodzieży basen i liczę na to, że pomoczą sobie trochę dupki. Potem planujemy jeszcze wycieczkę poza Łódź- do naszej babci i może Uli chrzestnego odwiedzimy więc dzień będzie aktywny.
Ja mam jeszcze urlop, do pracy wracam 5 sierpnia
 
Dziś pogoda była skisła niebo całe w chmurach jakby przed deszczem ,a deszcz nie popadał.Donoszę żyjemy ,a net musi poczekać na "gorsiejsze dni" których jak najdłużej ani sobie ani wam nie życzę.Siedzieć z dzieciami na świerzym powietrzu i wypoczywać bo w PL sa jeno dwie pory roku lato i ciulato życze więc lata:-):tak:
 
Laski, jak ja Wam chłodniejszych dni zazdroszczę - teraz mam 26 stopni na dworze - obłęd. W ZG ostatnio padało ze 2 tygodnie temu, a w dzień jest jakieś 30 stopni w cieniu. Fajnie, ale nie jak sie pracuje...
 
reklama
A ja sie czuję fantastycznie tylko dwa razy dziennie kwiatki podlewać to nie lubię:no:jutro maja być ponoć burze a ich nie lubię bo z kolei potrafią naniszczyć może jakas boczna odnoga by o nas zachaczyła czyli dalekie grzmoty i tylko deszcz.Paulinka na basen lub inne rozlewisko musisz się wybrac koniecznie.Flaurka przecież działka jest i miało być SPA kupuj basen i chlup po robocie do wody.Mnie niestety jeszcze podlewanie na cmentarzu nie mija jeżdżę z Amisią na rowerze .Poza tym trenuję brzuszki przysiady itp nie podoba mi się ten mój bebech.No to na tyle:-):tak::cool:
 
Do góry