reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Dusia jak po rozmowie meza??? no i udanego urlopu.
Katherine szczesliwego lotu i milego odpoczynku.
Katasza to ucz sie &&&

Jak mnie dawno tu nie bylo ale brak czasu , od 4 tygodni jest u nas meza siostrzenica (8 lat). Strasznie zazdrosna o Jaska ile sie natlumaczylam ze Jasiek jest maly i potrzebuje wiecej naszej uwagi niz ona , no ale najwazniejsze ze w koncu do niej to dotarlo i teraz ladnie sie razem bawia. Bo w czesniej nie moglam jej samej z nim zostawic bo to jego uderzyla albo mu zabierala zabawki.
Dziewczyny nie wiem juz co jest bo juz ladnie mlody przesypial mi noce , kladl sie spac o 19 z butla ,budzil sie raz o 4 na mleko no i spal do 6 bylo pieknie a od 3 nocy budzi sie po 3 -4 razy na mleko nie wiem co jest grane. Do tego dzis ma temperature.
milego dnia i duzo zdrowka
A zapomnialam napisac ze wszystkie majowiatka w galerii sa cudne i juz takie dorosle.
 
reklama
Dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby wejść. Super zaczęłam urlop, od wczoraj u nas w domu panuje jelitówka - walczą z nią Mateusz i Wojtek:crazy: Mam nadzieję, że my z Olą nie złapiemy:) A po rozmowie, hmm... było 3 kandydatów, wybiorą sobie jednego i w ciągu 2 tygodni zadzwonią, obyy... choć chyba w to nie wierzę...
Kurcze w niedzielę wyjeżdżamy a ja jeszcze żadnego planu, ani co kupić, ani co spakować - no nie wiem jak ten nasz urlop będzie wyglądał:) Miłego dnia i dzięki wszystkim za kciuki:tak:
 
M już po urlopie którego defakto miał 4 dni bo reszta to była robota na zlecenie:angry:chore to wszystko w PL ciężko normalnie żyć:-(Amelce chyba zaczynaja trójeczki iść choć kto wie ile to potrwa .Ponoć ma być gorąco o tej porze jest tylko tak sobie ,a ja bym sie jeszcze ciut poopalała:-)
 
Hej :))

Ja już po prysznicu i po ćwiczeniach. Jestem mega wyczerpana, ale także szczęśliwa, bo odkąd zaczęłam zjechałam już 7 kg ;)) Więc powód do dumy mam :)

Na wrzesień już zamówiliśmy ekipę do remontu, więc do końca tego roku na 90% już będziemy u siebie!!! Co prawda trochę mi szkoda, bo to kawałek drogi, skończy się wygoda (np. nie podrzucę już mamie Krzycha na chwilę, jak będę potrzebowała coś załatwić) ale moje zdrowie psychiczne naprawdę odpocznie :))

Zbieram się, oglądać "Grę o Tron" :)) Buziaki :))
 
Hmmm no niedługo maj 2012 będe traktować jako swojego bloga bo jakoś mało tu innych wpisów:-:)crazy:.M kupił E papierocha juz nie śmierdzi no może kiedyś całkiem przestanie się nikotynować:-D.Duszno dziś i parno byłam w UM złożyć wniosek o wymiane dowodu bo jakoś szybko te 10 lat zleciało:rofl2:.Amelia śpi ,M śpi ja piszę no to pa pa mój pamiętniku;-):tak::-D.Dziękuję tym paru dziewczynom za aktywność .PS anik no na parapetówę to nie dojadę ale jak już będziesz miała gdzie nas przechować to na duża wódkę z małym śledzikiem chętnie wpadniemy
 
Ostatnia edycja:
Azula moze tak zle nie bedzie , moze jesienia cos sie tu ruszy:).
Dziewczyny czy jeszcze ktores z Waszych pociech spi z Wami w pokoju albo z Wami w lozku??
Moj synus jeszcze spi z nami w pokoju i wlasnie w niedziele ma nadejsc wielki dzien na przeprowadzke do jego wlasnego pokoju. Z jednej strony radosc a z drugiej wielka obawa jak to bedzie jak on sie budzi tak czesto na mleko.
2 tyg temu kupilam Jaskowi plecak ze smycza bo ciagle mi uciekal, teraz ladnie idzie kolo mamusi. tylko komicznie to wyglada jak on prowadzi psa a matka jego na smyczy:) , ludzie maja ubaw.
 
Mój Mikołaj jako maluszek spał tylko i wyłącznie w łóżeczku, a jak skończył rok to coś w niego wstąpiło i w łózeczku dosypia max do 1:30 a potem trzeba go wziąć do łóżeczka... Może to kwestia poduszki... Zmieniłyście już poduchy maluchom?
 
Amelia spała całe noce do 2-miesiaca potem w kołysce tak jak u paulinki pół nocy bo mi sie nie chciało jej odkaładać jak cycowała było mi wygodniej .W łóżeczku we własnym pokoju śpi już kilka miesięcy ale sa noce gdy też po pare razy wstawałam przeciętnie 2 razy w upały nawet było 6 po prostu nie wolno dziecka do siebie brać lbo się zbiesi .Mam nadzieję ,że maj 2012 nie będzie majem utraconym FB nijak mi nie chce się wkaponować w mój światopogląd tzn zaglądam czasem głównie poogląda ć foty bo na doczytanie nie starcza mi już weny:tak:
 
reklama
Azula ja też nie jestem facebook'owa:) Wolę forum:) Tylko ja na chwilę obecną piszę raczej na starankach, bo na naszym maju nieraz cisza jak makiem zasiał... Pouciekały nam dziewczyny:(
 
Do góry