reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Melduje, że i my żyjemy, dogorywam w pracy bo od czwartku idę na trzytygodniowy urlop, w niedziele jedziemy na tydzień do Kołobrzegu więc mam nadzieję, że pogoda dopisze:) Poza tym W ciągle na etapie poszukiwania pracy co bardzo nas martwi, dzieciaczki w miare zdrowe, co raz któryś kaszle albo się smarka a tak poza tym bz. A i ja też codziennie z sentymentu zaglądam - tylko jakoś tak nie mam co pisać. Buziaczki dla Was wszystkich:)
 
reklama
A ja zaglądałam codziennie ale jak po tygodniu okazało się, że mój post nadal jest ostatni to odpuściłam...
Mam szczerą nadzieję, że jesień przywróci życie forum:tak:

Paulinka, gratuluje! Ale to fajne, co? Już nie jak niemowlaczek tylko jak prawdziwe "dorosłe" dziecko:-D

A u nas nadal ciepło ale nareszcie tak, jak lubie - 28-30 stopni i wiaterek. Super.
Bardzo się cieszę, że upały sobie już poszły.
Na najbliższy długi weekend w końcu wybieram się do domu - pierwszy raz od 1,5 roku.
Ależ się ciesze!!!!:happy2:
Małego znowu czekają nowe wrażenia, tym razem lotnicze.
Mam tylko nadzieję, że uszka nie będą go bolały przy lądowaniu, sama wiem, jakie to nieprzyjemne.
A prócz tego doskonalimy codziennie sztukę chodzenia, snujemy opowieści w dziwnym języku oraz broimy, broimy, broimy:-D
Miłego popołudnia!
 
No lato ma swoje prawa ja lubie za to tropiki i ciut mi żal ,że odeszły za to teraz coś można zrobić np w ogródku o ile dziecko pozwoli;-):-).Katherina miłych lotów:tak::-DDusia nada l&& oraz pogody nad morzem:tak:.
 
Hej :)

Mały w nocy miał coś przytkany nosek, a teraz wszystko minęło... może to od suchego powietrza? Skropiłam mu poduszkę i piżamkę Amolem i jak ręką odjął...

Pogoda coś się psuje, u mnie jakby zbierało się na burzę, albo jakieś deszcze inne. Krzysiek śpiocha, więc mogę umyć głowę i na spokojnie obiad podszykować. Jak mi czasu starczy to Skalpel zrobię, a jak nie, to dopiero wieczorem... Eh, co z tego, że chęci na ćwiczenia są, jak czasu brakuje? :-(
 
Dusia- no oczywiście mega kciuki zaciśnięte :)

Ja dzisiaj byłam z rana w laboratorium zrobić badania na najbliższą wizytę i bardzo przyjemnie zaskoczył mnie rachunek- tylko 117zł. Chodzę do gina prywatnie więc nie mam co liczyć na skierowania ale nie jest źle. Jak czytałam na marcówkach, że dziewczyny za ten sam komplet badań ponad 200 płacą to moje laboratorium jakieś super tanie.

Mam teraz wolne do poniedziałku a potem prze 2 tygodnie tylko w poniedziałki i czwartki pracuję. Resztę czasu mam poświęcić na naukę. No i nie mogę tego olać bo to moje być albo nie być. Mam nadzieję, że ciąża pozwoli mi pracować chociaż do egzaminu.

Tyle u mnie- Ula w piątek ma wolne od żłobka i jedzie do dziadków na cały dzień :)
 
reklama
Do góry