reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

kugela ja nie wiem co to za pies nie udany taki szkodnik okrutny wszystko wynosi wszystkich zaczepia a ostatnio nawet szczekał na kółka od wózka a raz nawet wlazł mi pod wózek do tego koszyka:)
 
reklama
Witam. Też jestem majową mamą, niestety dopiero teraz trafiłam na to forum. Mam córcię Anitkę ur. 1 maja. Będę do Was zaglądać.
witaj :-) Rozgość się śmiało:tak:

Pieszczoszka jak się tak wie do raczkowania to teraz w Lidlu są rajstopki z abs-em na kolankach i stópkach właśnie do raczkowania.
Ja dzis byłam w lidlu i dosłownie pusti...jeden sweterek został z dziecięcych:baffled:

Witamy :-)
Bardzo serdecznie dziękuję tym które pamiętały :tak::-D I wielki soczysty buziak od Aluśka :-D
 
Chociaz troche Was doczytalam,Emmuska nie dala doczytac wiecej,Chce aby cala uwage skupiac na niej.Aaa i juz od tygodnia przewraca sie z pleckow na brzuszek i podnosi sama glowke.

Kasiula to psiaka masz fajnego;-)

anik my po mleczku z kaszka karmimy tak 3,5-4 po zupce co 2,5

witaj Emilka:))
 
Dopiero uśpiłam moje dziecię, mam nadzieję, że skutecznie. Miałam przed chwilą wizytę policji w domu. A było to tak:
Po kąpaniu troszkę późniejszym niż zwykle siedzę z Małą na łóżku i się karmimy na dobranoc. Ula już zasypia na cycu więc myślę sobie, że jeszcze 2-3 minutki i odkładam do łóżeczka. W chwili gdy o tym pomyślałam ktoś zadzwonił do drzwi. Zaklęłam w duchu bo Ula już spała a tu oczy jak 5 zł. Otworzyć poszedł mąż a za drzwiami stał pan z policyjną legitymacją pytający o nasze dziecko. Okazało się, że w Lubelskim matka porzuciła córeczkę zostawiając list w którym napisała, że dziewczynka urodziła się 18 maja tego roku (tak samo jak Ula), a że nie mają żadnych innych informacji na temat dziecka to w całej Polsce sprawdzają dziewczynki urodzone tego dnia. Policjant sprawdził jej "dokumenty", zrobił notatkę i poszedł a ja ratowałam się przy usypianiu chustą.

Dziwny koniec dnia. Mam nadzieję na spokojną noc, czego wszystkim majówką życzę.
 
Uściski dla małego Aliego z okazji 6 miesięcy:tak:, swoją drogą jak ten czas leci:szok:
Ja dziś pracowity dzień, Wojtek sobie z Olą poradził i jak wróciłam z sądu to oboje słodko spali:)
Dobrej nocy:-)
 
reklama
chciałam tylko Wam pożyczyć drogie majówki spokojnej nocy
przepraszam po raz kolejny że Was nie odwiedzam ale dużo wzięłam na siebie i trochę wszystko ciężko mi pogodzić, zaczęłam właśnie magisterkę i mam duże nadzieje na to że pociągne, do tego biegam na kurs angielskiego, no a jeszcze muszę z synem spędzać codziennie ok pół godziny na naukę i też po angielku to mogę tylko powiedzieć że u mnie teksańska masakra piłą łancuchową. Do tego mojego Amelcia daje popalić....
Alexiątko właśnie kataruje i trochę w nocy mamy przerwy w spaniu ale nie ma co narzekać

życzę wszystkim zdrówka, spokojnej nocki i miłego weekendu
dla potrzebujących &&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry