reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ali Wszystkiego najlepszego:)

A my dzisiaj wstaliśmy o 9:45:( tzn ja wstałam, bo Mikołaj jak się obudzi to leży w łóżeczku i czeka, aż my wstaniemy... Aż mam wyrzuty sumienia, że ja sobie spałam, a on leżał z kupą biedactwo moje i czekał, aż raczę wstać...
 
reklama
dziec po ataku marudyzmu zasnal wtulony w moje udo i nie pozwala mi sie ruszyc a na bb pustki, nie dajecie mi tu "uwiezionej" nic do czytania :baffled:
 
Kugela-faktycznie niefart. Moja pospała 1,5 godziny więc obejrzałam sobie Chirurgów, pozmywałam, zrobiłam pranie. Chyba trzeba będzie o spacerze pomyśleć bo jak na razie to tylko do sklepu wyskoczyłyśmy po spożywcze zakupy.
 
emilka2 WITAJ

DLA Alusia: wszystkiego najlepszego, polroczniaczku, oby juz nic ci sie nie przytrafilo
:tak:

katasza ogladasz nowe odcinki Chirurgow, czy stare? Ja uwielbiam ten serial:)))

U nas duzo sie dzieje, R ma jutro 30 ste urodziny, zaprosil multum ludzi ja niewiem gdzie ja ich pomieszcze i jeszcze ten halas ooooohhhh.
Mamy goscia przez tydz wiec malo czasu na pisanie tym bardziej na nadrobienie was...postaram sie pozniej doczytac co tam sie u was dzieje, teraz lece, uciekam do sklepu, musze jeszcze mieszkanie ogranac przed jutrzejsza burza...
 
Hello :)
witam nową mamusię :)
Moje dzieci ostatnio się zmówiły i ani chwili wytchnienia dla mamusi. Marudni oboje,śpią o różnych porach,w chacie syf,ledwo na zupę mi się udało przystawić a córcia już uwagi się domaga,na drugie ruskie kupne bo nie mam czasu na gotowanie ostatnio.

Też niedawno zaczełam oglądac Chirurgów-pierwszy sezon dopiero i bardzo fajny ten serial,tylko czasu na oglądanie jak na lekarstwo i idzie mi to jak krew z nosa.
Natomiast zaczął się nowy sezon mojego ukochanego Dextera-kocham ten serial :)
 
reklama
Do góry