reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Pieszczoszka: a widac jakies oznaki zebow? Uspakaja sie jak posmarujesz dziasla?? Moja tez spi!! Czas na kapiel i tv :)
 
reklama
czy ja wiem.. trze mocno rączkami po buzi i trze też nosek. Jest nerwowa.. bawi sie a za chwile kopie w zabawki.Kupki raczej twardsze.. Do buzi nie da sobie zaglądnąć ale palcem nic nie wyczuwam .Jak posmaruje żelem jest na chwile spokoj.Wczoraj na noc dałam czopek ale i tak nie spała dobrze..
 
znów tylko na chwilkę, nawet nie próbuje doczytać. Pomór na maxa. Wszyscy z gorączka, biegunka, wymioty... Wczorajszej nocy nawet nie zmrużyłam oka. Zuza płakała, Kubie nie moglimy zbic gorączki a Michal wymiotował. Dlatgeo dzisiaj tylko dzieńdobry i ide do łóżka póki się jeszcze da.
 
Zaglądam pokazać się, że żyję. Czasu brak bo kontrola w pracy się zbliża wielkimi krokami. Noc paskudna bo Młodej się katar przyplątał, ale rano i w ciągu dnia był spokój więc sama nie wiem co o tym myśleć.

Pieszczoszka- Ula śpi dalej bez poduszki nawet płaskiej, nawet jak śpi ze mną to staram się położyć ją niżej. Tym bardziej, że ona lubi spać na brzuchu i często się w nocy właśnie tak układa.

Kilolek i inne z chorymi maluchami- dużo zdrówka wam życzę. Jakieś nowe wieści od Suzi?

Przyznaję bez bicia, że nie pamiętam co jeszcze i której chciałam odpisać ale myślę o Was wszystkich.
 
reklama
u nas pierwszy ząbek będzie się przebijał, czy którys malszek nie ma ząbka, czy my ostatni?:-D
pieszczoszka oby noc była przespana, nie załamuj się:tak:
kilolek łącze się z tobą w bólu, tylko u nas nie było wymiotów tylko ten okropny kaszel, oby jak najszybciej choróbsko was opuściło
mój alex wieczorami się często wybudza zaczyna około godziny po zaśnieciu i tak ze dwa trzy razy a wdzień niewiele śpi:wściekła/y: zdjęcie na fb dałam mojego brudaska:tak:
miłej nocy
 
Do góry