reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Pieszczoszka no tak ale tam sa światełka muzyczka i nawet stanie przy tym i włączanie to już frajda:-);-)o Amelka na jeździku jeszcze nie jeździ nóżki ma za krótkie ale otwiera schowek naciska klakson chodzi za nim i używa jak pchacza ,a ta zebra jest ekstra widziałam jeszcze żółwia firmy Vtech i chyba podobnie działa nie wiem czy nie tańszy ale jak już wspomniałam raczej mikołajki:tak:
 
reklama
hej dziewczyny! ja tylko na chwile zeby i tu zlozyc zyczonka naszemu pierwszemu majowemu a raczej kwietniowemu jubilatowi :)

jestem nie w temacie i dopiero teraz zauwazylam nowy watek wiec tam sie przenosze :)

joasia, dla Ciebie rowniez wszystkiego naj naj naj!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie .
Troszkę wiosny przynoszę w ten zimowy dzień .
Takie motylki przyfrunęły na firankę Karolinki.

Z koszyka rękodzielnika

Aluśku kochany -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na ten pierwszy roczek

misiu.gif
 
chcialam sie pochwalic bo wkoncu ukazało sie nam światełko w tunelu.....
Nie wiem czy pamietacie ale bylam w marcu na rozmowie kwalifikacyjnej i dzis zadzwonila babka i sie pytala czy jestem zainteresowana wspolpraca z nia. Zgodzilam sie i bardzo sie ciesze...
 
reklama
As - Wam również wszystkiego co najpiękniejsze z okazji rocznicy :)

Ogarnęłam mieszkanie, ogarnęłam kuchnię, pozmywałam podłogi, wstawiłam pranie i kur...de pleców nie czuję :-p Po co mi to było :eek:
 
Do góry