reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kasienkadg, Sa5mia - myślę, że dzisiejsza noc Wasza ;) Powodzenia na porodówce ;) :tak:

Edytka życzę, żeby wywoływanie się powiodło i dziecię Twoje szybko w Twoich ramionach się znalazło :tak:

Sembo - od razu inaczej się Ciebie czyta! Pewnie wszystkich uszy piekły, ale co tam! :-D:-D

mysiak - dobrze że "tylko" tyłek stłukłaś... Kciuki za wizytę w szpitalu również.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadam i witam sie wieczornie ;-) .Czytalam cos o piwie wlasnie je sacze ,a w ciazy mialam taka ochote ....tylko sie zastanawiam kiedy do AA sie zapisze bo ochota na piwko nie mija :-D:-D chyba za duzy odwyk byl :-D.

Kasienka.-Ja tez dzis spagetii ,moja cora uwielbia :tak:
Nia-Dorian tez charczy i wszystko ok

Ok ide spac bo znowu nocka dzis
:-D Milej nocy
 
kolorowa20 termin.. achh ten termin... początek ciąży prowadziłam w Polsce i tam termin miałam na 6 Maja ;D tutaj z kolei zmienili mi go na wczoraj ;) czyli na 15-ego ;)

kurka wodna.. raz mam skurcze co 6 minut, raz co dziesięć.. Kazdy mniej wiecej trwa minute.. a czopu mi juz tyle oldeszlo od rana ze hohoh.. aby bylo po wszystkim do jutra ;)

kurcze faktycznie pisałaś niedawno o tym na kiedy masz termin, ale mam skleroze :-D

Kasienka jak tam? dalej męczą skurcze? będzie coś z tego??

Męczy mnie jeszcze jeden temat... Dziewczyny, które już rodziły SN- brałyście lewatywę? warto?
 
Ostatnia edycja:
U mnie nie było czasu na lewatywę, a poza tym robiłam numer dwa rano, a zaczęłam rodzić o 11-tej :D

Mati wisi na cycku... Spać mi się chce okrutnie, OKRUTNIE! A humor ogólnie mam jak "idź i nie wracaj". Same problemy tylko, nawet w nocy rozmyślam, szlag. Mam tylko nadzieję, że chociaż okaże się, że Mati ładnie przybiera, pediatrę mamy rano.
 
SUKCESSSSSSSSS!!! Doczytałam !!!

Wybaczcie że mnie ostatnio nie ma ale ciągle ogarniam się życiowo :-p

Spakowanym zyczę żeby wreszcie ten moment nastąpił :tak:

Witam dwie nowe majóweczki :tak:

Misiek - jje, śpi, daje się przewijać i kąpać (wczesniej strasznie wrzeszczał przy kompaniu ale odrobinę cieplejsza woda załatwiła sprawę), na wadze przybrał juz ponad 500g w 2 tyg więc chyba nieźle...

Mleczarnia - karmie cycem i tak ściągam po 350-400 ml z dwóch cycków 2 x dziennie :dry: Doszło do tego że nie mieści mi się w zamrażalniku i już to co mroziłam na początku muszę rozmrażac i podawać małemu ...

Szczepionki - ja się boję tych skojarzonych po 5w1 ... zdecydowalismy z mezem ze bierzemy podstawowe a kase przeznaczymy na dodatkowe rota i pneumo...

Citrus Twój Mati moze mieć tak jak mój Misiek skok z jedzeniem... najpierw niesmialo po 30-40 a pozniej jak na raz wyssal 80 :szok:to przez 5 godzin spal bez przerwy a ja tylko obserwowalam czy oddycha :baffled: A on poprostu najadł się jak bąk i było mu tak dobrze ze nawet na zmianie pieluchy się nie obudził...

Dziewczynki odezwe sie jeszcze w ciagu dnia bo wlasnie skonczylam odciagac mleko (dzieki ci Panie Boże za laktatory i wkladki laktacyjne) i musze się polozyc przespac nim moje male chłopie wlazczy poranna syrene na jedzenie...
 
kolorowa ja miałam lewatywę i uważam, że warto. Nic nie boli nawet nie jest bardzo nieprzyjemne a potem wszystko ładnie czyściutko jest bez niespodzianek.

ALG zazdroszczę małego śpiocha
Dziewczyny ile razy w ciągu nocy się Wasze dzieciaczki budzą? Bo moja w dzień potrafi przespać 4h i ponad a w nocy co 2-2,5h się na żarcie budzi.... chodzę permanentnie niewyspana
 
Cześć dziewczyny :)

Kasienka &&&&&&&&&&&&&&&& mam nadzieję, że coś się rozwinęło przez noc ??? zaraz sprawdzę na FB ;-)

Sembo fajnie, że się odstresowałaś, tego chyba było Ci trzeba :-):-):-)

A mnie dziś rano obudził skurcz /....... łiiiiiiiiiiiii i to taki bolesny (tak myślę że mi się to nie przyśniło ;-)) tyle, że od tego skurczyka cisza :/
I jak poszłam do kibelka aaaaaaaa tam wielki kawał czopa :) Bosze mam nadzieję, że dziś się już cosik rozkręci ;-):-D:-D:-D

Mamuśki karmiące fajnie, że się do nas dwupaków odzywacie :)
 
kolorowa ja miałam lewatywę i uważam, że warto. Nic nie boli nawet nie jest bardzo nieprzyjemne a potem wszystko ładnie czyściutko jest bez niespodzianek.

ALG zazdroszczę małego śpiocha
Dziewczyny ile razy w ciągu nocy się Wasze dzieciaczki budzą? Bo moja w dzień potrafi przespać 4h i ponad a w nocy co 2-2,5h się na żarcie budzi.... chodzę permanentnie niewyspana

mojej tez.noc z dniem sie poprzestawiala.W dzien spi je i spi.W nocy co 2-2,5 h oczy jak 5 zl Je i chce zeby ja zabawiac.Trymaja sie.mojego dziecka.zarty normalnie...

aska.kciuki co by dzisiaj sie rozkrecilo!!!

po takiej nocy to ja troche niedowidze ,niedoslysze i wogole ledwo ledwo..komu by tu mala.opchac??hehe..zarcik.Dzisiak znowu same.we dwie.
 
Witam dziewczyny ,cos tu jakas cisza , u mnie nic nowego oczywiście nadal w dwupaku ale się już przyzwyczaiłam do myśli wywoływania porodu ,zadnych objawow przed porodowych ze tez moja dziecko musiało udac się do tatusia !!!.
Trzymam &&&&&& za wszystkie z zaczynajaca akcja porodowa .
 
reklama
Natalia, Kluska budzę co 3h na jedzenie, bo jak się obje, to sam ni chu chu nie wstanie, chyba że.pampers zbombany kupą mocno. W nocy karmienie raz albo dwa. Dziś tylko jedno, po trzeciej, wcześniej przed 22.

Aśka, trzymam kciuki!!!
 
Do góry