reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

No wiem. Tu tez myślę o m. Ze zrezygnuje z tej nie najlepszej dla niego ale w miarę stabilnej pracy. A za trzy miechy wrocic...i obydwoje od zera...ze stratami finansowymi kosztow zlobka i wszelakich zaliczek... wściekły byłby na mnie...

Dobra ide sie kąpać. Spalam dzis 3 godz i zrobilam 800 km. Mam nieco dość.

Aha dramat. Rozjechalam golebia ktory rozpierdzielil zderzak. M. ze złości az para z uszu szła ;) no ale cóż. ..nie sadzilam ze samobojca...myslalam ze adrenaline lubi i w ostatniej chwili odleci... :(
 
reklama
hej lasi...wyspane??? ja tak se...o 11.40 mam wizyte u gina.. mam nadzieje ze wszystko dobrze...cos mi nie chodzi aplikacja bb na tel..u was dziala?
 
Nie działała z rana. Teraz juz da rade pisać.

Siemka.
Ja niby wyspana. Nawet do 8 w lozku co ostatnio sie nie zdarzalo. Zostaliśmy u mojej mamy wiec Mlody juz siedzi na trawce i skubie mleczyki. Cudna pogoda.
A ja i tak jak struta. W ogóle jakies problemy z cerą mi się rzuciły. Jakoś nie ufam kosmetyczkom a wyglądam jak nastolatka. Cala geba w jakis plamach i krostach.
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej;)
U mnie dziś noc nieciekawa. Najpierw Fi zasnął koło 22, potem mnie dopadł kaszel aż mi łzy leciały, potem jakieś duszności. Filip się wiercił, ja się nie wyspałam. Rano dosypiałam, z M. miał go nakarmić i przebrać w dzienne ciuchy, ale z tym przebraniem już nie zdążył. No i zostałam z mega kupą i Filipem co przebieranie nienawidzi ostatnio. Dosłownie zapasy uskutecznia ze mną. A jak w końcu mu ściągnę pieluchę to ucieka i sika wszędzie gdzie popadnie. Ale tak jakby specjalnie, bo kuca i się spina, żeby choć troszkę siknąć. Nie wiem co to za złośliwość ostatnio.

Ja dziś nie gotuję obiadu, mam to gdzieś;) Kluchy z truskawkami będą;)
 
U nas noce takie jak byly - okolo dwie pobudki i wstajemy o 6 :/ i tak chodze ciagle niewyspana...a przeciez jest lepiej niz bylo.
ewcia, sytuacja troche do dupy. Ja przerabialam rozne lokale. Wiem co to znaczy wracac do mieszkania, w ktorym czlowiek sie dusi. Mysle jednak, ze i tak warto, zebyscie wybrali to co bedzie dla Was najwygodniejsze a w miedzyczasie szukac czegos innego. Przeciez z czasem mozecie zmienic lokum. Wiem, ze przeprowadzki sa cholernie meczace, ale to jakas opcja. Nie rezygnuj w kazdym badz razie - tak mi sie wydaje. Tyle sie naklocilas z mezem, tyle naprzerabialas temat i co...z wszystkiego zrezygnowac chwile przed realizacja?
co do cery to moja tez nie najlepsza...uzywam juz pierwszych kremow przeciwzmarszczkowych, ale nadal walcze z tradzikiem...
moja terenu nie obsikuje, ale tez z nia walcze przy przewijaniu. A jeszcze chwile temu sama ladnie sie kladla i podnosila nogi do gory, jak ja kladlam. A moze Wasi synowie zajarzyli, ze cos im tam moze leciec i sa ciekawi o co chodzi? Dlatego Filip napina sie, zeby mu wylecialo :)
czy ktos moze mnie oswiecic o co chodzi z tymi "zdobyczami" w profilu? I dlaczego kurde dostalam 25 takich samych maili od redakcji babyboom informujacych o tym...? W ogole mi sie wydaje, ze na tym forum wiecznie jakies techniczne problemy sa i zamula nieziemsko.
 
Ostatnia edycja:
Co tu taka cisza..czy mi po prostu sie aplikacja nieaktualizuje...
Jasko zrobil test fotelika, jest wniebowziety..podobalo mu sie bardzo..fotelik fajowy, regulowany w szerz i wzdłuż...fajny bo dziec nie siedzi na pkecach i wbrew pozorom jest sporo miejsca...jestem naprawde zadowolona z wyboru.
 
reklama
Cos im sie chyba nie udalo wprowadzanie aktualizacji, bo i na laptopie i na tel sie nie odswieza.
No nic to, ja juz prawie spie. Dobrej nocy. Niech dzieci beda dla Was laskawe;)
 
Do góry