reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
*Syla* witaj

Ewa90 może w ciąży problemy z żołądkiem się zaostrzyły. Mleko wcale nie jest dobre, lepsze są przetwory. Ja owsiankę jak jem to nie jem na mleku tylko z jogurtem, rozmiękczam ją wodą. Właśnie zjdłam jogurt z mango i otrębami i chia - dla mnie to deser :)

Malutka odsypiasz teraz?

Byłam w labolatorium oddać próbkę do posiewu - nawet wpuszczono mnie bez kolejki jak się grzecznie zapytałam, nie było dużo emerytów :) Wynik mam w poniedziałek.
 
Ja dzis zaczelam dzien od tych samych boli co wczoraj cos jakby okresowe :( sama juz nie wiem co mam myslec.
Zastanawiam sie czy to nie od zaparc bo zazywam zelazo od kilku dni:/
 
Właśnie zacznę na wodzie jeść bo wcześniej tak jadłam tez lub właśnie różne nasiona i płatki zalewalam jogurtem na noc do nasiakniecia . Ja nie wiem co jest . Wypilam wodę z Cytryna jak co rano przrd śniadaniem i mi niedobrze (a wcześniej tak nie było ) . Ciekawe czy w ciąży można coś łykac na problemy z zoladkiem bo jak ja mam mieć tak do końca ciąży puki się brzucho nie obniży to po prostu wspaniale.
 
Jasmina a brzuch Ci twardnieje, cały. Ja przy zaparciach też miałam podobne bóle, ale teraz to trudno stwierdzić. Pij dużo wody, owsianki, produktów z błonnikiem, cytrusy, jabłka może pomoże na zaparcia. Pieczywo żytnie też jest lepsze niż pszenne, bo ma więcej błonnika.

Ewa90 no nie wiem co można brać na żołądek. Może priobiotyki jakieś. A może Ci lekarz coś pomoże.
 
Jaaa:) otworzyłam właśnie oczy. Co za luksus. Pierwszy raz od nie wiem kiedy pospalam do 10... :D Ewa ten Twój żołądek to jakis uparciuch... Dałby Ci troche pożyć....
Z tym porodem to mogą być niezle jaja, mój A tez napewno bedzie w pracy. Mamy do domu 50km, ktore zazwyczaj zajmuja mi ok 40min. Mam nadzieje, ze zdąży wrócić. Dzisiaj moja mala jest jakaś leniwa... Zawsze rano mnie budzi, a dzisiaj w nocy spokój, rano tez tylko delikatne smyranie. Czy wasze skarby tez miewają jeszcze "słabsze" dni? Zjem śniadanie, moze sie rozbuja :)
 
BASIA straszny uparciuch i robi chyba na złość :(
Mój.Oskarek dziś jakiś taki właśnie leniwy zawsze z rana kopał a dziś tak delikatnie parę razy.
 
Dzień dobry!

Witaj Syla, rozgość się.

U mnie kiepska noc dzisiaj. Obudziłam się przed 4 i taka zgaga mnie piekła, że nie mogłam wytrzymać. Wzięłam Gaviscon, pomógł, ale już nie umiałam usnąć. W końcu po 7 przysnęłam, a o 8 przyjechał kurier z łóżeczkiem i dupa ze spania.

Ustawiacie już łóżeczka czy jeszcze czekacie? Ja na pewno dziś złożę, żeby sprawdzić czy jest bez wad i spełnia moje oczekiwania, ale później chyba jeszcze rozłożymy.

Poza tym coś mnie wzięło z rana na filmiki z porodów i przy tym się poryczałam:
 
reklama
Do góry