reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Truskawki akurat uczulaja często, ale jak się nie zje od razu całego kilograma tylko po kilka sztuk i się będzie obserwować to może i truskawki przejdą w diecie :)
W ogóle będzie trzeba uważać na wszelkie nowalijki bo one tak lubią na początku uczulać.

Ja akurat nie wymieniam alkoholu aczkolwiek też mi brakuje wina :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ponoć truskawki odpadają przy kp..
Dlatego ja teraz nadrabiam, póki można, apropo właśnie konsumuję ryż ze śmietaną i odmrożonymi truskawkami :)
 
Nic nie odpada przy karmieniu piersią jeśli dziecku nie szkodzi.
Uważać należy przez pierwszy miesiąc (co potwierdzili na szkole rodzenia)
a produkty uczulające wprowadzać stopniowo -jak napisała Gosia -a nie na hura.
Mojej córce jedyne co zaszkodziło to najtańsza, ostra kiełbacha z grilla jak miała miesiąc
Kiedy miała 3 miesiące jadłam zapiekankę z cebulą grzybami ketchupem i innym syfem i nic jej nie było.
Wszystko zależy od dziecka
 
Kasik tylko te mrożone i teraz kupowane to jednak nie to samo jak te z krzaczka w maju, a ja cały rok na to czekam. Jak widać koniec ciąży to nie koniec wyrzeczeń ;) jeszcze ciekawe jak długo będę wracała do formy z tymi 14 kg na plusie, na razie czuję się jak wieloryb...
Hmm jakiego wątku ogólnego?
Bo tak czekam na te relacje a tu cisza :)
 
reklama
A mnie brakuje

Alkoholu – piwo uwielbiam mocno chmielone i gorzekie!

Imprezy – szaleństwa do rana na Rynku :)

Spania na brzuchu


Byłam dziś na ostatniej wizycie – młody waży 2700 g i na 4 maja mam skierowanie na porodówkę na wywołanie porodu oxytocyną. Dlatego 1,2 maja ostro probujemy wypchnąć młodego za pomoca sexu żeby nie wywoływali :)
 
Do góry