reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Olo32 - to teraz leżenie brzuchem do góry :) Ja poczytam jeszcze z pół h by dospać potem do świtu... Zwłaszcza, że po południu zasnęłam po wielkiej sypanej kawie na ponad godzinę :D

Dobranoooc....
:)
Haha ech ta kawa! Ja juz od godziny w lozku, brzuchem do gory, ale skora na brzuchu ciagnie jak glupia :/ no i sie jakims cudem rozbudzilam, a serio odtesciow prowadzilam juz na autopilocie ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha ech ta kawa! Ja juz od godziny w lozku, brzuchem do gory, ale skora na brzuchu ciagnie jak glupia :/ no i sie jakims cudem rozbudzilam, a serio odtesciow prowadzilam juz na autopilocie ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak już się wgramole za kierownicę to mogę jechać ale moment wsiadania brrr. Mąż nagadal mnie na zmianę auta z rodzinnego espica-7osobowy, wysoko się siedziało[emoji16] na Audi bo już go nosiło. I w lipcu kupił audi,a w sierpniu zrobił dziecko, właśnie sobie uświadomiłam że pracowite miał wakacje- mój pan[emoji13]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zamiast się wziąć za te podłogi o których pisałam to uskutecznilam drzemkę razem z moją 5 latka ;) zrobiłam sobie relaksujaca kąpiel i lezymy w łóżku,pewnie będę miała teraz problem z zaśnięciem a jak już zasne to wstane jutro o 10 ;)
 
Dzień dobry dziewczynki [emoji6] już nasikałam do pojemnika i zaraz lecę na ostatnie badanie przed ciąża... chyba nie jest zbyt wcześnie - jak myślisz Martussa82? Masz termin taki jak ja...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulam się od dwóch godzin. Każda pozycja woła o pomstę do nieba, czytam sobie zatem ksiązkę popełniając w łóżku nieustanne aeroby. Za oknem słońce (i nie chcę myśleć, że temperatura do tego słońca nie pasuje). Zbieram dupę w troki i ruszam na lokalne zakupy, zanim syn wstanie do szkoły.
Diabli wiedzą, ile mogę nosić, zatem komponenty obiadowe kupię na sztuki. :p

Dzień dobry w nowym (skończonym trzydziestym piątym) tygodniu! :D
 
Kochana @DaWo ... Ja się nie chwalę... :) Tak mi wypadł ten termin, noo... :happy2:
Dzień dobry!!!
No wiem [emoji16] dzień dobry, u mnie ptaszki śpiewają, słonko świeci no chyba że jest to złudzenie optyczno-słuchowe i też mam nadzieję że temperatura się dostosuje[emoji160][emoji274] mój syn ma dzisiaj zdjęcia w przedszkolu i mówię mu wczoraj, że założy dżinsowa koszule i spodnie,a on mi się pyta czy w tej koszuli będzie sexi? Ja nie wiem gdzie on te słówka łapie....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki [emoji6] już nasikałam do pojemnika i zaraz lecę na ostatnie badanie przed ciąża... chyba nie jest zbyt wcześnie - jak myślisz Martussa82? Masz termin taki jak ja...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Ja zrobiłam badania jeszcze przed świętami... :yes::yes:20 miałam ostatnią wizytę a w najbliższą sobotę udzielam wywiadu anestezjologowi w szpitalu. myślę, że czas najwyższy zamknąć przygotowania :D
 
Do góry