reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam się ja po weekendzie, ostatnim weekendzie w dwupaku na uczelni :) nie wiem jak tego dokonałam, ale wytrzymałam siedzieć w sobotę od 10.30 do 18 i w nd od 8 do 15 :D kolejny zjazd 13-14 maja czyli po moim terminie z OM , nawet jeżeli do tej pory nie urodzę to nie zaryzykuję :)

@Klaudia_i_nikodem śliczny synek!

Ogólnie to chodzę połamana... i coraz częściej się modlę, żeby jak najwcześniej ta ciąża się zakończyła. Najgorsze jest to spojenie i.... zakwasy w pośladkach ?! któraś ma ?
 
reklama
Dzień dobry.
Klaudia słodki synus! Ale fajnie, żeby już jesteście razem :)
Martussa82 masz bardzo ładny brzuszek. Ta ciąża nam kobietom bardzo służy względem wyglądu :)
Lefkowa spojenie mnie boli od też mam czasem takie bóle pośladków i pupy.

Dzisiaj jedziemy na ktg - teraz już raz w tygodniu będziemy leżały po 30 min. Ale ja lubię słuchać jej serduszka :)
 
Lafkowa, ja miałam skurcze lub ból pośladka...sama niewiem co to było...na szczęście od wczoraj minęło. ..pfu pfu...zastanawiałam sie ze moze u mnie to byla reakcja bo odstawieniu magnezu...na szczęście od rana też oki więc zobaczymy....

My dziś zaspalismy....ale sprint od rana...aż zapomnialam ze w ciazy jestem ...:D

i po weekendzie znów sprzątanie....ale słońce świeci może będzie miły dzień. ..

Dobrego dni Kobietki :)

Klaudia i nikodem, powodzenia i duzo spokoju życzę....a nauka obsługi synka sama przyjdzie i będziecie najlepiej dobraną parą:)

Karlik, co Ty taka spokojna ?
 
Dzień dobry!
Melduję się po weekendowym najeździe rodzinki: brat z żoną i dwójką synów (8 i 3 lata) + moi rodzice _-_ - wszystko na 67m2. Było super. Wybiegałam się za moimi bratankami na zapas, bo są fantastyczni. Ale dzisiaj okupuję to okropnym bólem gardła. Wczoraj na placu zabaw złapała nas nawet śnieżyca :errr:.
Poza tym rodzice przywieźli mi ubranka, które podarowała mi kuzynka - zdjęcie poniżej. A to jest tylko 1/3 tego, co dostałam - tylko te najmniejsze rzeczy. Od dzisiaj pranie i prasownie. Mąż jest przerażony ilością, a ja stwierdzam, że nie wiem nawet czy uda się choć po jednym razie założyć każde body na młodego - tyle tego jest.

@Klaudia_i_nikodem - Gratulacje dzielna kobieto!!! Masz wspaniałego synka! a jaki kudłacz :D miałaś zgagę? podobno jak się ma zgagę to dziecku włosy rosną a Twój już ma takie super włoski, że można czesać :D powodzenia przy karmieniu, będziesz nam dawać wskazówki jak już dojdziesz do wprawy :)
A ból minie i zapomnisz, zostaną te piękne Nikodemowe oczka :)

@Martussa82 - pięknie wyglądasz, nie wiem jak wyglądałaś wcześniej, ale chyba ciąża Ci służy :)

@Lalamido - ja słyszałam różne historie o Żelaznej i właśnie takie, że kiedyś tam było strasznie, ale jakiś 6-8 lat temu się pozmieniało i teraz jest to jeden z lepszych szpitali w Warszawie. Przeszli w tym czasie istną rewolucję i teraz opieka tam jest super. Tak mówią tez moje znajome, które rodziły w tym roku właśnie na Żelaznej.

20170423_174234.jpg
 

Załączniki

  • 20170423_174234.jpg
    20170423_174234.jpg
    306,7 KB · Wyświetleń: 447
Aktualizacja kolejki porodowej:

Zwycięzcy:
Klaudia_i_nikodem
W dniu 21.04.2017 o godz. 12:15 na świat przyszedł Nikodem Piotr Wspaniały: 3250 kg 53 cm - Sto Lat dla mamy i synka!

Oczekujący:
Lakara niby miał być 24.04 ale chyba bliżej 3.05
myszkax33: 3.05
mania1987: 5.05
Martussa82: 5.05
marta:-): 5.05
Martusiamiska: 05.05
mamaAWR: 9.05
gulba5: 11.05 (lub 8.05 - w zależności od widzimisię astronauty)
Lefkowa: 11.05 (lub 27.05 - j.w.)
Monia8333: 11.05
Koniczyna05: 14.05
MajaMaj: 15.05
Marta&Hania: 15.05 (lub 24.05)
Gabiś: 16.05
DaWo: 18.05 (lub 27.05)
Olo32: 20.05
Marysia787: 31.05
milkaklaudia: 22.05
asia333podlasie: 23.05
Lalamido: 26.05 (lub wcześniej)
waraai: 29.05
karlik: planowo 30.05 ale jakoś cicho u niej.. kto wie, może to już? trzymamy kciuki, za zdrowie obojga!

Dajcie znać, jeśli o kimś zapomniałam lub coś mnie ominęło przez ten weekend.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja.ja juz po ktg u mnie wg lekarza na wcześniejszy poród się nie zanosi, a bardzo bym chciała urodzic tak na poczatku maja,
Klaudia jaki słodziak z twojego synka
Martussa82 śliczny wyglad przed i w ciazy
 
@mamaAWR będziesz przebierać Maluszka kilka razy dziennie!!! :D
Jest ryzyko, że części ubranek nie założysz :D:D Lepiej mieć więcej niż mniej!!!! :)
Ja przed ciążą no mniej więcej tak wyglądałam:
13516589_1580753565551859_3335221061910975256_n.jpg

14138670_1206320272723437_3610141571862227005_o.jpg
Ooooooooo [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] też kijkujesz !!! Boziu jak ja za tym tęsknię [emoji17] . Myślałam że w ciąży będę mogła kijkowac a tu d... oj jak ja wyrwę na 10k jak już się rozdwoje to mnie chyba nie znajdą... bo padnę po drodze [emoji16]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry!
Melduję się po weekendowym najeździe rodzinki: brat z żoną i dwójką synów (8 i 3 lata) + moi rodzice _-_ - wszystko na 67m2. Było super. Wybiegałam się za moimi bratankami na zapas, bo są fantastyczni. Ale dzisiaj okupuję to okropnym bólem gardła. Wczoraj na placu zabaw złapała nas nawet śnieżyca :errr:.
Poza tym rodzice przywieźli mi ubranka, które podarowała mi kuzynka - zdjęcie poniżej. A to jest tylko 1/3 tego, co dostałam - tylko te najmniejsze rzeczy. Od dzisiaj pranie i prasownie. Mąż jest przerażony ilością, a ja stwierdzam, że nie wiem nawet czy uda się choć po jednym razie założyć każde body na młodego - tyle tego jest.

@Klaudia_i_nikodem - Gratulacje dzielna kobieto!!! Masz wspaniałego synka! a jaki kudłacz :D miałaś zgagę? podobno jak się ma zgagę to dziecku włosy rosną a Twój już ma takie super włoski, że można czesać :D powodzenia przy karmieniu, będziesz nam dawać wskazówki jak już dojdziesz do wprawy :)
A ból minie i zapomnisz, zostaną te piękne Nikodemowe oczka :)

@Martussa82 - pięknie wyglądasz, nie wiem jak wyglądałaś wcześniej, ale chyba ciąża Ci służy :)

@Lalamido - ja słyszałam różne historie o Żelaznej i właśnie takie, że kiedyś tam było strasznie, ale jakiś 6-8 lat temu się pozmieniało i teraz jest to jeden z lepszych szpitali w Warszawie. Przeszli w tym czasie istną rewolucję i teraz opieka tam jest super. Tak mówią tez moje znajome, które rodziły w tym roku właśnie na Żelaznej.

Zobacz załącznik 803704
Dlatego zawsze zaznaczam, że kalendarzowo to było daaaaaawno temu [emoji6]. W epoce kamienia łupanego [emoji12] . Ale dla mnie jak wczoraj z oczywistych względów.
A z drugiej strony mój mąż twierdzi że zawodowo bardziej spełniła bym się jako detektyw Monk, bo nic moim oczom nie umknie [emoji12] . Nic tylko mnie wysłać gdzieś na zwiady [emoji4] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry