reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hahaha, to widzę, że Olo jest lepszy zawodnik :) Twardziel!!
A w ogóle odnośnie vit D chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że czytałam kiedyś gdzieś, że dzieci matek które suplementują się w ciąży wit C i D nie mają żółtaczki po urodzeniu. Nie do końca chciało mi się w to wierzyć, ale rzeczywiście Wiki nie była ani nie jest ani trochę żółta, podczas gdy wszyscy moi chłopcy jednak byli /9nie jakoś wybitnie, bez potrzeby naświetlania, ale jednak widocznie). Powiedzcie jak to u Was będzie po porodzie, ciekawi mnie ile w tym prawdy.
Oj twardziel [emoji16]. Przeżył już nawet wyrywanie paznokci jako 5l na żywca przez jakaś popier..... pielęgniarkę na Niekłanskiej a pół godziny później ciągnął nas do sklepu po strój ninja... bo chciał być ninja [emoji1] na placu zabaw.
Najbardziej podrapane, posiniaczone i brudne dziecko to zawsze moje dziecko [emoji16]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Waraai- gdzie Ty?? Na porodówce???
Majmaj- zobaczymy po mnie bo ja teraz i wit C lewoskrętna i D. Przy dziewczynach nie brałam i moje obie miały żółtaczkę.
Lalamido- on nie czuł ze mu pękła? No to ja w to mleko i śluz tez nie wierze. A moje sa kataralne bardzo ale nie chorują za to (katar nie choroba)
 
Biegam! :D
Po sklepach i w ogóle.

1495194049-aaaaaa.jpeg


Jeszcze trochę pochodzę z tym bębnem, to zapomnę, jak się paznokcie u stóp maluje! [emoji23]

Wczoraj jeszcze mi się udało.
Ale, kurczę, mam wrażenie, że obwód idzie w oczach.

Zasadniczo brakuje mi ciuchów na tę pogodę i na ten okrągły obszar.
Co mam sukienki, to teraz są ledwo za dupę, tak mi je balon podnosi. [emoji1]
Latem, jak mi jeszcze cycki urosną, to już chyba tylko topless będę śmigać..

W każdym razie melduję +2cm w obwodzie.
Weszło 94. Moja szafa tego nie ogarnia.


Co do mleka.
Jak jeszcze kupowałam w innym mieście takie sprowadzane od krowy od kogoś tam, kto i masła i sery produkował, to płaciłam 9pln za 700ml..
I było warto, z mego punktu widzenia, bo zupełnie nie miałam - teraz nie mam permanentnie - innych źródeł. :/


A w ogóle - dziewczyny rodzące SN.
Jak tam u Was z hemoroidami po porodzie?
Się martwię po tych akcjach u proktologa i chirurga z zakrzepicą, że coś jednak przy parciu urodzi się ponad dziewczę i łożysko.
I diabli wiedzą, co stosować.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Waraai- gdzie Ty?? Na porodówce???
Majmaj- zobaczymy po mnie bo ja teraz i wit C lewoskrętna i D. Przy dziewczynach nie brałam i moje obie miały żółtaczkę.
Lalamido- on nie czuł ze mu pękła? No to ja w to mleko i śluz tez nie wierze. A moje sa kataralne bardzo ale nie chorują za to (katar nie choroba)
Też jest to dla nas zagadką. Ale po analizie wyszło nam że to był jedyny moment kiedy kość mu mogła pęknąć. Podobno po zajęciach mówił że go coś tam boli ale później już zapomniał że go boli. Po paru dniach pojechał na zielona szkołę... dwa razy był na treningu na torze. Jeździł po dwa dni przy naprawdę dużych przeciażeniach i nic. Miał tylko zakwasy na brzuchu.
Ale ... może zadawalismy mu nie odpowiednie pytania. Bo przy jego myśleniu , trzeba zadać odpowiednio pytanie żeby uzyskać odpowiedź. Jeśli zapytamy jak się czujesz to odpowie że "dobrze". A gdybyśmy zapytali "czy boli Cię lewą ręka?" To może wtedy odpowiedział by że go boli.


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też jest to dla nas zagadką. Ale po analizie wyszło nam że to był jedyny moment kiedy kość mu mogła pęknąć. Podobno po zajęciach mówił że go coś tam boli ale później już zapomniał że go boli. Po paru dniach pojechał na zielona szkołę... dwa razy był na treningu na torze. Jeździł po dwa dni przy naprawdę dużych przeciażeniach i nic. Miał tylko zakwasy na brzuchu.
Ale ... może zadawalismy mu nie odpowiednie pytania. Bo przy jego myśleniu , trzeba zadać odpowiednio pytanie żeby uzyskać odpowiedź. Jeśli zapytamy jak się czujesz to odpowie że "dobrze". A gdybyśmy zapytali "czy boli Cię lewą ręka?" To może wtedy odpowiedział by że go boli.


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha to jak rozmowa z moim mężem. Czasem trzeba zadawać konkretne pytania, żeby się czegoś dowiedzieć ;)

A ja mam pytanie z kolei wyprawkowe jeszcze. Bo ten wózek sobie obejrzałam i się zastanawiam, czy na materacyk coś się jeszcze kładzie? Poza prześcieradłem rzecz jasna. Jakąś pieluchę, coś? Dawno zakupów internetowych nie robiłam :p
 
Haha to jak rozmowa z moim mężem. Czasem trzeba zadawać konkretne pytania, żeby się czegoś dowiedzieć ;)

A ja mam pytanie z kolei wyprawkowe jeszcze. Bo ten wózek sobie obejrzałam i się zastanawiam, czy na materacyk coś się jeszcze kładzie? Poza prześcieradłem rzecz jasna. Jakąś pieluchę, coś? Dawno zakupów internetowych nie robiłam :p
Potrzeba matka wynalazków [emoji12] . Ja Olkowi wkładałam złożony na pół rożek. Ale to była jesień więc chciałam żeby miał miękko i ciepło. Teraz idę na żywioł i pewnie tylko kocyk.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhhhh ja to mam pecha [emoji17] . Poród lada lada a mnie opryszczka na ustach wyskoczyła [emoji30] . Masakra... muszę wymyślić jakieś zabezpieczenie bo buziaka dla malucha nie będzie.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Koniecznie o opryszczce powiedz w szpitalu! Nam powiedziano, że taka infekcja kwalifikuje do dodatkowego badania audiologicznego, ja też miałam w ciąży. Ala słyszy dobrze, ale mam skierowanie na dodatkowe badanie w tym kierunku :)
 
reklama
Tak zrobię. Kupiłam sobie maski na paszczę do szpitala i teraz leczę różnymi specyfikami. W aptece babka mi poradziła czosnek na pół przekroić i smarować.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry