reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Las Kabacki jest super, tylko pytanie, czy jakoś się przed tymi dziadowskimi kleszczami można mądrze zabezpieczyć?
Chyba się nie da. Ale prawda jest taka, że kleszcza można złapać i i żywopłotu i z pojedynczego drzewka na osiedlu więc nie ma co panikować. W Kabackim ruch taki, że kleszcze mają w czym wybierać. Może na nas akurat nie padnie. Liczę na to. Ja tam nigdy w tym lesie kleszcza nie złapałam. Prędzej u ciotki w ogródku w malinach :p
 
reklama
Jeszcze nie urodziłam :) i nic na to się nie zapowiada tzn. Skurcze są ale cały czas się wyciszaja Raz są raz nie ma. Dzisiaj miałam cały dzień odwiedzinki a to siostra a to mama. Każdy sprawdza czy wszystko u mnie ok :) każdy dzisiaj do mnie pisał czy się cos zaczyna jak się czuje i powoli mnie to męczy... No ale co się dziwić wszyscy ciekawi tak jak i ja kiedy w końcu się rozpocznie :)
Martussa82 już dwa tygodnie ma Twoja Alicja szok. Dopiero pisałaś że jedziesz do szpitala :)
 
Jeszcze nie urodziłam :) i nic na to się nie zapowiada tzn. Skurcze są ale cały czas się wyciszaja Raz są raz nie ma. Dzisiaj miałam cały dzień odwiedzinki a to siostra a to mama. Każdy sprawdza czy wszystko u mnie ok :) każdy dzisiaj do mnie pisał czy się cos zaczyna jak się czuje i powoli mnie to męczy... No ale co się dziwić wszyscy ciekawi tak jak i ja kiedy w końcu się rozpocznie :)
Martussa82 już dwa tygodnie ma Twoja Alicja szok. Dopiero pisałaś że jedziesz do szpitala :)

Milka podzielam Twój los... Skurcze są, ale się wyciszają i ciagle ktoś pyta, czy już przypadkiem nie rodzę :rolleyes2: Byłam też dziś na KTG - zapis prawidłowy i pojawiły się dwa skurcze na 40 i w sumie tyle... Chyba trzeba dokupić jeszcze wiaderko cierpliwości i czekać dalej ;)

@martussa fajny patent na przewijak, nie wpadłabym na to, a też myślałam bardziej o tych podkładach higienicznych, żeby je sobie przecinać
 
Prawie, ja się porwałam na większe:
Link do: PODKŁADY MEDYCZNE PODKŁAD HIGIENICZNY W ROLKACH

przecinam na pół, mam jż w torbie wózkowej i wyjściowej kosmetyczce po kilka sztuk :D

@Marta&Hania - odradzam!!! syfi się sakramencko!!!

@milkaklaudia - leniuszek z Ciebie!! :D Widocznie Klaudia wie, kiedy należy wychodzić i Twoje "widzimisię" ma w nosie :D
 
Hej.Niedawno wróciliśmy z mężem od ginekologa,rozwarcie na 3 cm jak dobrze pójdzie to mały w ten weekend będzie już z nami :)
 
reklama
Do góry