reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Olo- ja chyba nigdy prześcieradła nie miałam! W okolicy twarzy leżała pieluszka a pod spodem jakis cienki kocyk chyba...juz nie pamietam.

Park, plac zabaw, leniwe w torbie i duzo wody.no i gazetka plus kindel. Posiedzę tu do wieczora chyba :)
 
reklama
Olo- ja chyba nigdy prześcieradła nie miałam! W okolicy twarzy leżała pieluszka a pod spodem jakis cienki kocyk chyba...juz nie pamietam.

Park, plac zabaw, leniwe w torbie i duzo wody.no i gazetka plus kindel. Posiedzę tu do wieczora chyba :)
Ja mam taki gąbczasty materacyk, a na nim powłoczkę, ale taką już trochę zużytą, stąd pytanie :) Zanabyłam kilka prześcieradeł na stronie smyka :)

Fajnie z tym parkiem :) Ja siedzę na kanapie i też cośtam podjadam ;) Leniwe zrobię wieczorkiem. A co do czytania - ja w ciąży się skupić nie umiem i w trakcie L4 nie przeczytałam żadnej książki w całości i czuję, że to trochę masakra :/
 
Olo- miałam to samo z czytaniem ale w szpitalu sąsiadka mnie namówiła na ściągnięcie kilku książek na kindla i powiem Ci ze jeden dzien- jedna ksiazka wtedy :) w domu juz nie mam tyle weny :)

A leniwe robiłam drugi raz w życiu. Pierwszy tydzien temu jak mnie zmotywowalyscie.

Waraai- a juz myslalam ze rodzisz.. :(
 
Olo- miałam to samo z czytaniem ale w szpitalu sąsiadka mnie namówiła na ściągnięcie kilku książek na kindla i powiem Ci ze jeden dzien- jedna ksiazka wtedy :) w domu juz nie mam tyle weny :)

A leniwe robiłam drugi raz w życiu. Pierwszy tydzien temu jak mnie zmotywowalyscie.

Waraai- a juz myslalam ze rodzisz.. :(

Eeeej a podeślesz jakieś? :) Albo tytuły albo już te wersje kindlowe jeśli masz takie do dzielenia się ;)

A i ja też ostatnio pierwszy raz w życiu robiłam :) Dziś zrobię drugi ;) Więc piona!!
 
Ostatnia edycja:
Hejooo.. Upał, Ala dziś skończyła 2 tygodnie, pospała na polku w wózku, teraz odpoczywa od gorąca w sypialni :D
Dostałyśmy dziś prezent:
18600584_1457116480977147_1044989465_n.jpg

Będzie na spacery i na kije i w ogóle, Małż sceptyk krzyczy, że źle i niedobrze, bo jej tam gorąco :D

A jeszcze jeden patent mam na dziś:
Matki przewijające - na przewijak zakupiłam to:
18575942_1457292460959549_1293536167_o.jpg


POdkład medyczny! jak u gina na fotelu - i kładę pod doopkę córki mej, która namiętnie siusia jak tylko poczuje wolną pupę :D

Idę cosik porobić dopóki dziecię śpi!!!
Czemu tu nikt nie rodzi!!!??? Eno!! :)
 
Bry!
Wyspacerowaliśmy się dziasiaj z młodym po lesie kabackim 2h i padliśmy oboje w domu. Dobrzeże Dominik dał się matce wyspać bo byłoby słabo. Melduję że po wczorajszych lodach dziecku nie tyle nic nie jest co chyba nawet spokojniejszy. Szczęśliwa msatka to szczęśliwe dziecko :) więc dzisiaj znów były lody, tym razem z innej lodziarni :)

Co do lusterka to ja mam tejsamej firmy ale trochę mniejsze, okrągłe. Nawet się sprawdza. W każdym razie mąż zadowolony, a to on prowadzi :)

A w ogóle odnośnie vit D chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że czytałam kiedyś gdzieś, że dzieci matek które suplementują się w ciąży wit C i D nie mają żółtaczki po urodzeniu. Nie do końca chciało mi się w to wierzyć, ale rzeczywiście Wiki nie była ani nie jest ani trochę żółta, podczas gdy wszyscy moi chłopcy jednak byli /9nie jakoś wybitnie, bez potrzeby naświetlania, ale jednak widocznie). Powiedzcie jak to u Was będzie po porodzie, ciekawi mnie ile w tym prawdy.
Ja się suplementowałam witaminą D i syn był zażółcony ale bez naświetlania, więc może coś w tym jest.


A w ogóle - dziewczyny rodzące SN.
Jak tam u Was z hemoroidami po porodzie?
Się martwię po tych akcjach u proktologa i chirurga z zakrzepicą, że coś jednak przy parciu urodzi się ponad dziewczę i łożysko.
I diabli wiedzą, co stosować.
U mnie ten problem nie istnieje. Zero dyskomfortu :)


A ja mam pytanie z kolei wyprawkowe jeszcze. Bo ten wózek sobie obejrzałam i się zastanawiam, czy na materacyk coś się jeszcze kładzie? Poza prześcieradłem rzecz jasna. Jakąś pieluchę, coś? Dawno za
Wózek wyścielałam kocykiem a na to daję jeszcze pieluszkę tetrową pod głowę. A to dlatego że się Małemu lubi ulać a mnie się nie chce prać materaca z wózka :p
 
@Martussa82 - super prezent dostałaś :) i już się zamierzacie chustować? Bo mnie wczoraj położna przystopowała że to jeszcze za wcześnie na chustę. I sama nie wiem czy nosić Małego czy poczekać ze dwa tygodnie aż mu się kręgosłup trochę usztywni.
 
@Martussa82 chustowanie <3 ja też będę chciała młodą tak nosić i już nawet umówiłam doradczynię chustonoszenia :) Podkład - idealna sprawa. Ty to masz pomysły :D
A rodzić to ja chcę, tylko Maria sceptycznie do moich zachcianek podchodzi ;)

@mamaAWR informacja o lodach cieszy bardzo!!! Za info o wyściełaniu wózka dziękuję :)
Las Kabacki jest super, tylko pytanie, czy jakoś się przed tymi dziadowskimi kleszczami można mądrze zabezpieczyć?
 
Hejooo.. Upał, Ala dziś skończyła 2 tygodnie, pospała na polku w wózku, teraz odpoczywa od gorąca w sypialni :D
Dostałyśmy dziś prezent:
18600584_1457116480977147_1044989465_n.jpg

Będzie na spacery i na kije i w ogóle, Małż sceptyk krzyczy, że źle i niedobrze, bo jej tam gorąco :D

A jeszcze jeden patent mam na dziś:
Matki przewijające - na przewijak zakupiłam to:
18575942_1457292460959549_1293536167_o.jpg


POdkład medyczny! jak u gina na fotelu - i kładę pod doopkę córki mej, która namiętnie siusia jak tylko poczuje wolną pupę :D

Idę cosik porobić dopóki dziecię śpi!!!
Czemu tu nikt nie rodzi!!!??? Eno!! :)
Pani Madralinska[emoji13][emoji12][emoji14] tak właśnie myślałam dzisiaj że twoje maleństwo ma już 2 tygodnie...
Czasami to żałuję że do czerwcówek się nie zapisałam bo wtedy byłabym pierwsza [emoji16] no ale czy tam są takie ekstra laski jak tu?!? No właśnie [emoji55] chyba nie...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry