reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

O w mordę jeża, @Karlik..
Zgłoś koniecznie.

Ale ręce opadają. Szkoda dziecka. I teraz, i w przyszłości. Lekkiego życia nie będzie miało. I nie chcę wyrokować, ale daleko w takich warunkach od jabłoni nie upadnie. :(

Durne, nieodpowiedzialne dziewuszysko.
W ogóle ciekawy folklor masz w tym Waszym szpitalu.
Najpierw facet, którego z przyjemnością bym wykastrowała za tę poporodową akcję pod oknami (bo nie sądzę, by dziewczyna miała wiele do gadania w niezdrowym raczej związku), potem takie aparaty łóżko obok. :(
 
reklama
Zgłosiłam. Pani doktor powiedziała żeby się nie martwić bo i tak mój dostaje antybiotyk....
łazienkę tak laska zabrudziła, nawet wody nie spuściła....
 
@Karlik dzizas! Dramat jakis!! Pewnie nie ma nawet co takiej uwagi zwrócić.. Masakra..

My dzis mielismy ciezsza noc, duzo karmien i przystawianie do piersi dłuższe niz zawsze. Moje brodawki błagają o ratunek, wiec jutro idziemy do poradni laktacyjnej.
Ale! Maz wiesza polki w sypialni i wierci w ścianach, wiec my zaliczamy pierwszy 'spacer' czyli siedzenie pod blokiem ;)
1496150041-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Wam cudnie OLO!

moja współlokatorka jeszcze nie zdążyła do dziecka pójść....
ale na fajce już była......
przez telefon chwaliła się chłopakowi że zemdlała przed miejscem gdzie się pali.....

ja mam dzień kryzysu na maksa, co chwile lecą mi łzy z oczu. tak się boję żeby mi nie powiedzieli w sobotę że nie działa antybiotyk i zmieniamy na inny.....i siedzimy jeszcze tydzień. ja chcę do domu!
 
Jejku Karlik, współczuję! Ale też nie bardzo rozumiem co ta dr miała na myśli... To, że Karol bierze antybiotyk nie ma żadnego wpływu na ewentualną i zupełnie możliwą infekcję wirusową, a najprawdopodobniej taką przywlokla ta pannica! I powiem Ci, że gdyby to było tylko do jutra to jeszcze bym przecierpiała, ale skoro wizja jest na dłużej to jednak walczyłbym o zmianę pokoju dla Ciebie lub dla niej...
Olo, i jak Ci tam pod tym blokiem? Widzę kocyk jest, pełen relaks ;)
Jutro podejście nr 3 z fizjoterapeuta, mała dziś zjadła od taty z butli więc jest szansa na zabieg.
 
@waraai costam jeszcze wystaje z przodu oprocz biustu ;)

Pod blokoem cudnie tylko trudno pozycje dobra znalezc tak, zeby doly nie bolaly i kregoslup jakos to zniosl ;)

Kolejne karmienie i tym razem polaly sie lzy :/ strasznie mnie to dziecie gryzie. Gdyby nie ten bol to byloby iscie pieknie.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymaj się, @Karlik, i może zapytaj, jak @MamaMaj sugeruje o te infekcje wirusowe przy antybiotykoterapii..
W każdym razie - uszy do góry.
Na pewno wyjdziecie lada dzień.
Wy w sobotę ze szpitala, ja w sobotę - do. ;)



Kupiłam dziś taki ciuszek na czas cycowania, bo sklep mam pod domem i zaglądnęłam, co mają.

Link do: Kombinezon damski z lyocellu SAFARI - Kombinezony - Ona - Sklep z tanią odzieżą damską, męską i dziecięcą - Szachownica.com.pl

Fantastycznie się rozpina.
Sporo miejsca na biust.
I fajny, cienki materiał.
Będę śmigać latem. ;)
 
Trzymaj się, @Karlik, i może zapytaj, jak @MamaMaj sugeruje o te infekcje wirusowe przy antybiotykoterapii..
W każdym razie - uszy do góry.
Na pewno wyjdziecie lada dzień.
Wy w sobotę ze szpitala, ja w sobotę - do. ;)



Kupiłam dziś taki ciuszek na czas cycowania, bo sklep mam pod domem i zaglądnęłam, co mają.

Link do: Kombinezon damski z lyocellu SAFARI - Kombinezony - Ona - Sklep z tanią odzieżą damską, męską i dziecięcą - Szachownica.com.pl

Fantastycznie się rozpina.
Sporo miejsca na biust.
I fajny, cienki materiał.
Będę śmigać latem. ;)
Superowy!! Ja tylko zawsze mam problem z sikaniem w takowych ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olo - teraz sikania juz mniej niz dwa tygodnie temu :-) Mam z brodawkami to co Ty. Płacz i zgrzytanie zębami. Ale obie takie masz czy jedną? Jak dziś rano maluch oderwał się z płaczem od piersi to wyglądał jak wampir! krew mi leciała myślę, że w nocy go źle przystawiłam spod pachy...
MajMaj -porozmawiam z położnymi na nocnej zmianie bo te jakieś słabe były. Chciałam sie dowiedzieć o rodzaj antybiotyku jaki młody dostaje bo znajoma okazała sie być dr mikrobiologii na oddziale zakaźnym i doradza w takich rzeczach i mówi mi że ten jeden antybiotyk powinien być podany w połączeniu z innym. No to jak się pytałam co dostaje to mi każą z lekarzem rozmawiać - a przecież nie mogę sugerować o lekarzowi że źle robi. Ale stres mam jak cholera. Mąż mówi, że się spodziewa że w sobotę okaże się że jeszcze nas zostawią ale wtedy to ja się z rozpaczy rozsypię. Wiem, że najważniejsze żeby go wyleczyli....
waraai - Ja chcę taki kombinezon! Tylko jaki rozmiar... zawsze nosiłam S ale może wziąć M ale nie ma jasnego M... o nie!

A w ogóle to jestem tu 5 dni i jeszcze nie spotkałam się żeby się urodziła dziewczynka :-) Sami chłopcy.

Ula - u Ciebie coś się rusza?
 
Do góry