reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Madziolek jak tam sytuacja? Ogarniasz wszystko bez męża? Jak coś to zapraszam do nas:). Ja też prawie jak bez męża. Codziennie dzwoni po godz. 17 z hasłem :"kochanie mam poślizg, będę pozniej". Jak ja się poslizgne to on z podziwu przez rok nie wyjdzieo_O
Póki co nie najgorzej,dajemy radę.Mąż na weekendy przyjeżdża.Pod koniec tygodnia jest masakra bo gotuję mu na cały tydzień jeszcze do tego muszę pakować cały dom bo będziemy się przeprowadzać.Aleks teraz ma ogromne zapotrzebowanie na bycie noszonym na rękach,więc dobrze,że jest nosidełko bo ciężko by było robić wszystko razem z nim.Czasami zajmie się sobą ale nie na długo.Najlepiej było by robić wszystko po 20jak już śpi,ale po całym dniu to już nie bardzo się chce.Mąż marudzi bo miałam iść do lekarza z kolanem ale niestety taki charakter że stawiam siebie na ostatnim miejscu,więc już 2miesiące zwlekam.Co do diety to Aleks je:gruszkę,jabłko,marchewkę,ryż,ziemniaka,suszoną śliwkę,dynię,morele,banana i to chyba wszystko.Ziemniak mu nie smakuje.28 idziemy na ostatnie hexe i rotawirusy później dopiero jak będzie miał 16-18miesiący super.Na szczęście jeszcze nam nie chorował i oby tak dalej.Zdrówka dla maluchów
 
reklama
Ooo lubię przeprowadzki:) Chociaż mając tyle na głowie co Ty teraz to pewnie by mi się odechcialo. Kiedy macie tą przeprowadzkę? I mamusiu ogarnij temat kolana bo za chwilę to nic nie zrobisz. A z kolanem nie ma żartów, więc do lekarza marsz. Może mama lub teściowa pomogą skoro męża masz tylko na weekendy. Co do diety to już dużo wprowadzilas. Jak wrażenia? Kurcze, wizja następnego szczepienia dopiero w okolicach 18 m-ca mega przyjemna. A ile już razy się szczepiliscie? My dwa razy, trzeci raz idziemy pod koniec października, a później to nie wiem.
 
Jahjahbob wszystkiego najlepszego dla Natalki:) Szybko te nasze maluchy rosną, czas leci jak szalony. Świętujecie coś?

Filip jutro kończy 5 miesięcy i mam zamiar to uczcić. Winko za mną chodzi :) Chociaż łyczek
 
@kasia0121 dziekujemy.
Wlasnie wróciliśmy od dziadków. Natalka dostala zawieszke na wozek w misie.
No i dzis zaliczylismy pierwszy spacer w spacerowce, najpierw na pollezaco, a potem na lezaco. Fajna ta jej kareta.
Oj przeprowadzka teraz? No nie zazdroszcze. To nie bedzie latwe.ale teraz widze, ze matki potrafia wiecej i maja wiecej sily i energii niz inne kobiety, wiec nawet przeprowadzka jest do ogarniecia.
Ja jeszcze alkoholu niet, bo kp.
Dziewczyny wsrod moich znajomych baby boom. Laski masowo zachodza w ciaze. My byliśmy pierwsi, a teraz widze, ze i innym sie zachcialo.
A Wy jak dziewczyny? Myslicie o kolejnym dziecku?
 
@kasia0121 dzis ja zycze 100 lat dla Filipa:-)
Niech pieknie zdrowo rosnie i usmiecha sie kazdego dnia do Mamy :-)
Y dzis jedziemy na weekend do tesciowej. To pierwsza taka dluga droga Natalki. 2,5 godz. jazdy. Stresuje sie. Wiem, że niektóre z Was juz tak jechaly, ale my pierwszy raz. Wlasnie sie karminy. Mielismy ruszac po tym karmieniu, ale tak sie spac chce, ze jednak pojedziemy po nastepnym. Mezu spi obok i chrapie, ze ho ho! Natalka wcona cyca na spiocha. Tylko ja stercze jak surykatka. Tym to dobrze.
Wlasnie zamowilam mezowi prezent imieninowy przez internet. Nigdy nie kupowalam przez 8nternet do czasu urodzenia sie Natalku. Teraz uwazam to za swietna forme zakupow:-) tez tak macie? Plus jest mr6gs duzo promocji w internecie. Ach te internety;-)
@mamamiłka jak tam Miloszek?jak kolki?
Milego dnia dziewczynki:-)
 
U mnie w pracy jest ciążowe szaleństwo :). Niestety większość moich koleżanek jeszcze się nie ustatkowała. Nawet potencjalnego reproduktora brak;)

O drugim dziecku myślimy bardzo poważnie i to w nie odległej przyszłości, tzn. jak Filip będzie dobijał do dwóch lat to zaczniemy starania, no chyba że szybciej się z przypadku uda;). Ja z tych na które źle działają tabletki a kauczuk mnie drażni psychicznie ;).

Dziękujemy za życzenia :)

Nie dziwię się, w taką pogodę nie chce wstawać się z łóżka. Na długo do teściowej udeżacie? Życzę dużych pokładów cierpliwości :)

Zakupy przez Internet uwielbiam, zwłaszcza teraz gdy moje wyjścia są ograniczone :).
 
Czesc dziewczyny jestem tu nowa:) ciekawa jestem jak u was po wizytach u gin ?:) ja robilam badanie z krwi beta Hcg wyszlo1500. Co wskazuje na 5t4d termin ok. 25maja;) agin dopiero za 2 tyg. Czy u was wzystko dobrze się rozwija?:)
 
Jetkaa my już po ciąży :). Mamy swoje bobasy koło siebie od kwietnia/maja. Beta ładna - gratuluję ciąży :) i życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy :).
Ja u ginekologa bylam w 6 tygodniu i 5 dniu ciąży - serduszko już było, a bete robiłam trzy razy żeby sprawdzić prawidłowy przyrost :)

Tu jest link na majowe mamy 2018
Link do: Majowe mamy 2018
 
Ostatnia edycja:
reklama
U Tesciowej w porzadku, choc duzo emocji i troszke poplakuje, ale ogolnie myslalam, ze bedzie gorzej znosic pierwsza wizyte. Podroz ladnie przespala, choc balam sie okropnie, bo cala droge lalo i warunki na drodze fatalne. Ale jesteśmy cali i zdrowi. zostajemy do jutra. Moze do poniedzialku, zobaczymy jeszcze.
@kasia0121 jaki Filip juz duzy! Super zdjecie, fajny chlopiec. Taki slodziak. Ale widac, ze to juz nie noworodek. Rosna nam dzieci.
Nam tez dzis powiedzieli, ze Natalka bardzo urosla. A dla mnie to dalej taki okruszek.
Tak pytam o ta druga ciaze, bo mnie ludzie pytaja, a ja sama nie wiem. Z jednej strony to fajnie jak wiecej niz jedno dziecko, z drugiej jak sobie pomysle, ze znowu ciaza i porod to nie wiem. Poza tym aspekt finansowy, nie wiem czy damy rwde utrzymac dwojke dzieci. No i to tak...
 
Do góry