reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Kasia dobrze że już jesteście po, dzielny ten twój synek[emoji16]. Już duży chłopak z niego.
Madziolek oby i u Was wszystko bylo dobrze po szczepieniu[emoji5].
Miłek ostatnio jest bardzo marudny i wymagający ciągłej uwagi. Nic w domu zrobić nie moge[emoji53]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia dobrze że już jesteście po, dzielny ten twój synek[emoji16]. Już duży chłopak z niego.
Madziolek oby i u Was wszystko bylo dobrze po szczepieniu[emoji5].
Miłek ostatnio jest bardzo marudny i wymagający ciągłej uwagi. Nic w domu zrobić nie moge[emoji53]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
może skok?
 
Też się cieszę że tak dzielnie znosi szczepienie. Na razie jesteśmy bez większej gorączki, utrzymuje się w granicach 37,4 - 37,8 stopnia. Filip nie jest marudny, tzn jest, ale tak jak zawsze. Co chwilę językiem smyra się po dziaslach, ciekawe czy czuję już tam ząbki czy to po prostu nowa umiejętność.

Madziolek zaciskam kciuki za szczepienie. Na pewno będzie dobrze, widać po naszych dzieciach że coraz lepiej znoszą szczepienia.

Mamamilka to faktycznie może być skok rozwojowy, mogą być zęby albo pogoda - wyczytałam że male dzieci bardzo odczuwają zmianę pogody. Podsylam link o skokach rozwojowych
Link do: Misja - MACIERZYŃSTWO: SKOKI ROZWOJOWE NIEMOWLAKA
 
Dzięki Kasia poczytałam jak nic to skok, ale chociaż się wyspałam dzis[emoji5]. Wczoraj już byl bardzo bardzo marudny i położylismy go przed 19, obudzil się na cyca po 22 a potem dopiero o 6 zjadl i spalismy do 8[emoji16]. Rano pobawil się zrobil kupke i znowu marude zalączył, wiec go odłożyłam do łóżeczka, poprzytulal się do swojej żyrafy i zasnął. Mam chwilkę dla siebie[emoji16]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po skoku pojawiają się nowe umiejętności, a wtedy wcześniejsze marudzenie i nieprzespane noce idą w niepamięć.
Mamamilka zazdroszczę tak długiego snu. Filip teraz chodzi spać między godziną 21 a 22. Budzi się po 2 w nocy na jedzenie, a później już co godzinę, trochę się napije i zasypia dalej. No ale dzień w dzień wstaje o 6 rano. Pewnie jak wrócę do pracy to Filip już nie będzie taki chętny do porannego wstawania.
 
Jeju jak pomyślę o tym, że za pół roku mam iść do pracy to aż się boję.Nie chcę Aleksa zostawiać z obcymi ludźmi ;( w ogóle nie chcę go zostawiać
 
Madziolek a będziesz szukać niani czy do żłobka? Zastanawialas się czy nie pójść jeszcze na urlop wychowawczy?
Ja co prawda Filipa zostawię z dziadkami, mam duże zaufanie do rodziców ale też obawiam się tej rozłąki, pewnie dla mnie to będzie trudniejsze niż dla Filipa. A teraz nam to szybko zleci....
 
reklama
Sama nie wiem.Myślałam żeby iść do pracy żebyśmy szybciej odłożyli na dom.Nie chcę żeby Aleks musiał co chwilę przyzwyczajać się do nowego miejsca z powodu przeprowadzek.Myślałam też o znalezieniu jakiejś pracy którą będę mogła wykonywać w domu ale z tym chyba będzie ciężko.Co do żłobka i niani nie jestem do ani jednego przekonana
 
Do góry