reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Gratuluje szczesliwych wizyt:)
Ja wrocilam od lekarza dzidzia fika az trudno zmierzyc.Dostalam duzo badan do zrobienia.
Ale wrocilam do domu i zygam jak kot.To chyba jakas wirusowla bo wczesniej corka w weekend.
Z tych wymiotow boje sie ze jakis skurczy dostane.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A rozumiem.Myslalam ze sa inne powody.Ze twoj prywatny nie robi np.czesto usg.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no, robi na każdej wizycie, tj. Co 3-4 tygodnie. Po prostu tak mi się zbiegły w czasie wizyty NFZ i prywatne. Ale lekarz z NFZ robi tylko usg na potwierdzenie ciazy, a tak to 3 usg na skierowanie w pracowni usg, bo on nie umie robic :)

Dziewczyny! Znów mnie dopadł ten ból pleców, dzisiaj w sumie trochę się poschylałam, bo byłam na cmentarzu myć groby. Kregoslup daje popalić. Promieniuje do kości ogonowej, prawego posladka i uda :(
 
Potrzebuje szybkiej odp!!!!

Krople zoladkowe mozna w ciazy? Zaraz wykituje wypilam dwie mienty i jest coraz gorzej

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Są na alkoholu więc NIE! Mięta może jeszcze bardziej podrażniać żołądek, lepiej melisę, rumianek, imbir, koper, ewentualnie pepsi (odgazowana)


Blondi to mi wygląda na rwę kulszową. Proponuje udać się do fizjoterapeuty, bo może być gorzej im większy brzuszek.
 
Hej. Witam nowe mamy.

Byłam dzisiaj na wizycie. Mam zrobić dodatkowe badania na tarczyce, kazał mi poczytać o diecie cukrzycowej i zastosować ją, ale się nie mam co narazie martwić. Było tylko badanie, usg za trzy tygodnie. W badaniu wszystko prawidłowo.

Któraś pytała o psa. Moimi zajmuje się P bo to są duże psy i zywe. Lubią się bawić i skaczą, a ważą tyle co ja albo nawet więcej więc wychodzę do nich tylko jak P jest bo czują jego rygor. Mamy jeszcze cztero miesięczna sukę golden no i z nią jest problem. Ona jest wpuszczana do domu i wogole przestała mnie słuchać. Wchodzi na kanapę i warczy na mnie jak ją zganiam. Czuje, że nie mam siły się z nią uzerac i próbuje co może. No ale P ją ostatnio przeszkolił, stała cały dzień na łańcuchu co rzadko sie zdarza u naszych psów i spokorniała

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

Masakra...
Goldenowe dziecko na łańcuch.. Dla zasady, z zemsty? Bo raczej ze szkoleniem nie ma to nic wspólnego. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra...
Goldenowe dziecko na łańcuch.. Dla zasady, z zemsty? Bo raczej ze szkoleniem nie ma to nic wspólnego. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam sie, naprawdę proszę mi wierzyć, to nie jest szkolenie! Jeżeli jest problem z psem to należy zatrudnić wykwalifikowanego tresera, pójść na szkolenie, albo samemu sie doedukowac. Bo pies na łańcuchu, nawet jeden dzien to jest straszne :/.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadzam sie, naprawdę proszę mi wierzyć, to nie jest szkolenie! Jeżeli jest problem z psem to należy zatrudnić wykwalifikowanego tresera, pójść na szkolenie, albo samemu sie doedukowac. Bo pies na łańcuchu, nawet jeden dzien to jest straszne :/.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również sie zgadzam. 4 miesiące to dopiero szczeniak, raczej jeszcze nie zna agresji. Goldeny to bardzo madre psy ktore lubia wspolpracowac z czlowiekiem, raczej metody negatywne tylko pogorsza sprawe, poczytajcie o metodach pozytywnych pracy z psem, troche przysmakow w reke i dzialajcie. A będziecie mieli cudownego psa.
Ja juz widzialam jakie skutki maja metody tresowania psa i pokazywania kto jest Panem, takie psy wykonuja polecenia ze strachu i nietrudno o tragedie, psy wychowywane medodami pozytywnymi sa szczesliwe i chetnie pracuja z chlowiekiem...

 
Masakra...
Goldenowe dziecko na łańcuch.. Dla zasady, z zemsty? Bo raczej ze szkoleniem nie ma to nic wspólnego. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To nie jest dziecko tylko pies. Pies który w żadnym wypadku nie powinien atakować właściciela. W zaden sposób. Musi czuć respekt. Pozatym cztero miesieczny golden nie jest juz malenstwem. Wolę, żeby posiedziala kilka godzin na łańcuchu niż zamykać ją w betonowym kojcu. Na kazdego psa jest inny sposób. Na nią zadziałało to. Zrozumiała, że jej nie wolno i sytacja się nie powtórzyła. Mamy trzy ostre psy i nigdy nikogo nie zaatakowały. Jeśli kogoś razi mój komentarz to proszę go pominąć i nie komentować, bo niepotrzebne są mi zbędne dyskusje. Ludzie katuja psy, wywoza je i przywiązują do drzewa także w porownaniu z tym uwiazanie na łańcuchu nie jest masakra czy dreczeniem psa

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny u nas jelitowka w domu cala noc.Najpier ja o 3 nocy maz a nad ranem moja mama ktora przyjechala na pare dni.
Oni ok bo wzieli nifuroksazyd a
ja nie mogę podobno.
Czy jelitowka jest grozna dla dziecka?Mam isc do lekarza?Tylko po to by mi kazal duzo.pic i smecta a ja tam sie wystoje 2h i chyba zemdleje bo mi sie w glowie kreci.
Dajcie znac co mam poczac:(?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry