reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kruszynka bardzo Ci współczuję [emoji22]
To strasznie smutne, tyle strat[emoji29]
Wczoraj poinformowalam pracodawce o ciąży. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Szefowe mi gratulowaly, przytululy. Powiedziały że jak będę potrzebować wolnego dnia bo się gorzej poczuje to mam śmiało mówić. Ze sobie poradzą i mam się nic nie martwić, ze praca nie zając. Ulżyło mi bardzo uff... a stres był straszny.
not o super! :))))

mayllach- a to nie nadżerka? no ale chyba by zauważyli lekarze....Dobrze, że z dzidzią ok :)
 
reklama
Kruszynka, bardzo mi przykro
Ja właśnie w szpitalu już od wtorku z powodu plamienia, Wczoraj jeszcze plamilam delikatnie, dziś lekarz Powiedział że im szybciej przestanę tym szybciej wyjdę.
Podejrzalam sobie wyniki z wtorku i z usg wynikało że dzidzia ma 67mm jest starsza o 2 dni wg Om, NT 1.7, kosmowka bez śladów odklejania, więc nie wiem skąd to plamienie. Szkoda ze nie robią Codziennie usg bo bym wiedziała że maluszek fika, no ale pozostaje mi ufać i ze wszystko będzie dobrze.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze! Niektóre dziewczyny plamią nawet do 20 tc. Może to nadżerka?

Ja zjadłam właśnie miseczkę zupy krem z brokułów, tylko z czosnkiem przesadziłam. Mniam...Jem w tej ciąży naprawdę dużo warzyw i ryb. Do tego przeróżne owoce. Mam nadzieję, że dzidziuś przejmie te nawyki[emoji4]
Może założymy wątek z przepisami?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze! Niektóre dziewczyny plamią nawet do 20 tc. Może to nadżerka?

Ja zjadłam właśnie miseczkę zupy krem z brokułów, tylko z czosnkiem przesadziłam. Mniam...Jem w tej ciąży naprawdę dużo warzyw i ryb. Do tego przeróżne owoce. Mam nadzieję, że dzidziuś przejmie te nawyki[emoji4]
Może założymy wątek z przepisami?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wątek z przepisami to swoetny pomysł. Chociaż ja pewnie niewiele go ubarwnie, bo gotuje zwykle typpowe polskie obiady, ale zawsze będzie okazja do skorzystania z czyjejś fantazji kulinarnej :)

A ja dzisiaj tlraano wymioty. Włączyłam suszarkę do włosów i zaczęło mi smierdziec. . . Cebulą. Przegonilo mnie na calowanie z muszlą. Później zjadłam płatki z mlekiem i też pobiegłam do toalety.
 
Temat z przepisami rewelacja!
Ja raczej też gotuje tradycyjnie, bo wymyślnych obiadów dzieci nie chcą jeść ;) ale czasami coś tam wymyślę.
Dziś mam bitki z szynki wieprzowej z kopytkami i surówką z marchewki i jabłka ;) tradycyjnie hahah
 
Dzadzi jakaś dziwna ocena mi wskoczyła chyba coś nacisnęłam niechcący :)
Z chęcią zjadłabym kopytka ale nie mam weny na ich robienie :)
P.s nie ogarniam tego telefonu... mąż zbił mi mój i w zastępstwie mam to coś.. jakaś masakra. Co chwilę mi coś przeskakuje
 
Mi zostały ziemniaki z wczoraj bo ugotowałam za dużo, mąż nie zjadł obiadu bo zjadł w pracy więc zostało, to zrobię ;)

Tak, już stanowczo starczy tych złych wiadomości :(
 
reklama
Temat z przepisami rewelacja!
Ja raczej też gotuje tradycyjnie, bo wymyślnych obiadów dzieci nie chcą jeść ;) ale czasami coś tam wymyślę.
Dziś mam bitki z szynki wieprzowej z kopytkami i surówką z marchewki i jabłka ;) tradycyjnie hahah
Mniam, przepysznie brzmi. U mnie dziś mąż pichci, bo wraca szybciej z pracy. Będzie robił naleśniki z białym serem na słodko. Chodzi za mną krem z dyni. Na któraś jakiś sprawdzony dobry przepis?
 
Do góry