reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
I jest za krótka czy za długa? Ja mam 11cm więcej i też mogę się nie wpasować w wymiary poduchy :)

I mnie się takie zawroty+ duszności zdarzają. Normalnie przed ciążą też tak miałam, ale o wiele rzadziej, bo przyspieszony puls mam w sumie od młodzieńczych lat. Teraz w okolicach 100, lub powyżej to raczej norma :)
Dla Ciebie może być dobra. Mnie siega właśnie pod pępek, więc u Ciebie zatrzyma się pewnie wcześniej[emoji4]
W każdym bądź razie przytulam się do niej w różnych konfiguracjach.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mi przyszło do głowy. Chyba już pora , by robić pierniki. Czy macie jakieś przepisy na nie? Jestem kulinarnie na bakier. :( Nie potrafię piec.
 
Przeczytałam część, wszystkiego teraz nie dam rady, muszę lecieć na seminarium, potem zrywam się z wykładów, mamy dzisiaj chrzciny bratanka mojego.

Bolące ucho- ja kiedyś robiłam tak: na patelnie wsypuje się sól, se dwie trzy łyżki, trzeba ją mocno podgrzać, potem tą sól zawiła się w ściereczkę i to przykłada się do ucha, mi pomagało. Oprócz tego oczywiście olejek kamforowy, ale nie wiem czy w ciąży można no i ewentualnie coś przecibwólowego, jak bardzo męczy weź apap.

Ruchy- dziewczyny, ja wczoraj też je poczułam! jestem na 100% pewna że to dziecko :))) takie bulkgotko-motylki. Trzecia ciąża, zaczęłam 15 tydzień, tak może być ;)

Gosiam- teraz jestem na pedagogice korekcyjnej, wczoraj mieliśmy zajęcia o autyzmie głównie. Ale nie dowiedziałam się w sumie nic nowego co bym już wiedziała, miałam to na specjalnej- odświeżyłam wiedzę. Na następnych zajęciach Asperger i ADHD.

Lecę bo się spóźnię. Miłej niedzieli :)
 
Hej, ja też już nie śpię, bo dzieci przyszły do nas do łóżka i już się nie dało.

ZdechłaKura ja robię piernik staropolski. Ciasto musi kilka tygodni stac surowe, później się piecze i też musi postać. Ja robię piernik i pierniki. Moim zdaniem jest pyszny. Jak chcesz to później napiszę ci przepis. Ja będę dzisiaj robić, tylko po miód muszę jechać

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałbym przepis na pierniczki, ale ten przepis na piernik staropolski bardzo mnie zaciekawił. Jak będziesz miała czas, wyślij proszę. Chętnie go wypróbuję :)
 
Witam się i ja, i 7 pobudka. A dziś w nocy wstawalam chyba 3 razy siusiu. Męczące to jest nie dość że córka się budzi na piciu to jeszcze i ja bo latam do łazienki.
 
reklama
Chciałbym przepis na pierniczki, ale ten przepis na piernik staropolski bardzo mnie zaciekawił. Jak będziesz miała czas, wyślij proszę. Chętnie go wypróbuję :)
Ja z niego robię i piernik i pierniki. Później P mi ściganie z szafy pudło z przepisami to go znajdę i wstawię [emoji4]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry