reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam podobny przypadek z okulista. Poszlam na prywatna wizyte i pani w rejestracji pyta czy mam jakis dokument tożsamości. Dalam jej dowod osob. Ona patrzy zdziwiona i pyta czy karty chipowej NFZ nie mam. Ja naiwna dalam ta karte a ona WCZYTALA mi wizyte na kase i jeszcze 100zl zaplacilam :realmad:
 
reklama
Dziewczyny ale mam tydz codziennie jestem u lekarza albo w laboratorium, dzisiaj byłam u endokrynologa, a jutro mam nadzieję że wyjdą mi wyniki z posiewu moczu i mi coś prz pisze bo wykonczy mnie ten pecherz, zuravit nic nie pomaga, więc jutro jak otrzymam wynik to znowu do lekarza
 
Czesc dziewczyny, dość długo nie pisałam ale przez 2 dni miałam grypę zoladkowa i byłam wyjęta z życia,pogoda też nie poprawia samopoczucia -leje,wieje,zimno...byłam w poniedziałek u lekarza,synuś zdrowy,rośnie więc jestem zadowolona. Pozdrawiam was
 
A ja dziś mam masę energii jak nigdy, obiad gotowy, paczki świąteczne gotowe do wysyłki. Normalnie jak nowo narodzona :)
 
reklama
A ja lazilam po mieście bez celu, aby mi czas do wizyty predko zleciał. Kupilam znaczki na kartki świąteczne. Sliczne Bożonarodzeniowe znaczki mają na poczcie :)
 
Do góry