reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Wstałam o 3.30. Wcześniej była 2.00. Poszłam po.loda i usnelam. Rany, jak ja się źle czuję :(
Dziś basen.Poprasuję w końcu i do łóżka...
 
Zdechłakura współczuję. Ja mogę coraz dłużej spać. Wczoraj spalam po poludniu 3 godziny i w nocy od 22 do 5, ale tylko dlatego że musialam wstać do pracy a chętnie bym jeszcze pospala. Nie wiem jak ty funkcjonujesz

 
Gdyby nie mąż byłoby naprawdę ciężko. Chociaż, gdy go miesiąc po operacji nie było, też dawalam radę. Miłego dnia, idę zmierzyć się z zelazkiem
 
Dziewczyny ale ten czas leci za nie długo polowkowe może nie które już z was miały nic nie dzieje się na wątku wizyt z usg, ja mam jeszcze 2 tyg do badania i nie kogo się doczekać choć się trochę boję,
 
Co do dentysty, to mieliśmy świetnego, ale niestety oprócz tego, że brał kasę za prywatną wizytę, to rozpisywał ją sobie jeszcze na NFZ i któregoś dnia zapukała do mnie policja z pytaniem jak mnie leczył, czy płaciłam, czy robił cokolwiek na NFZ, mówię, że jeśli cokolwiek, to może raz jakies piaskowanie, czy coś, nie pamiętam. To mi pokazali listę moich wizyt i co miałam robione "na NFZ"... Szkoda, bo dentysta był świetny, ale już nie chodzę, bo boję się, że spyta czy byli, a jak nie spyta, to moze poprosi, zeby nic nie mówić albo w ogóle będzie wiedział, że już byli u nas. W każdym razie nie mam dobrego stomatologa od tego czasu. Chodziliśmy wiosną na osiedle, ale wydaje mi się beznadziejna ta dziewczyna.
 
Jak zrazic dziecko do dentysty? W wieku 10 lat kazano mi wyrwac 5 mlecznych zebow w tym cztery piatki. Wszystko na zywca. Kocham nfz[emoji7]

[emoji52][emoji52][emoji52]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do dentysty, to mieliśmy świetnego, ale niestety oprócz tego, że brał kasę za prywatną wizytę, to rozpisywał ją sobie jeszcze na NFZ i któregoś dnia zapukała do mnie policja z pytaniem jak mnie leczył, czy płaciłam, czy robił cokolwiek na NFZ, mówię, że jeśli cokolwiek, to może raz jakies piaskowanie, czy coś, nie pamiętam. To mi pokazali listę moich wizyt i co miałam robione "na NFZ"... Szkoda, bo dentysta był świetny, ale już nie chodzę, bo boję się, że spyta czy byli, a jak nie spyta, to moze poprosi, zeby nic nie mówić albo w ogóle będzie wiedział, że już byli u nas. W każdym razie nie mam dobrego stomatologa od tego czasu. Chodziliśmy wiosną na osiedle, ale wydaje mi się beznadziejna ta dziewczyna.
U nas podobne praktyki stosują dentyści. Bardzo dobrze, ze organy ścigania się za to biorą ;)
 
Do góry