reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Współczuję takiej teściowej Jagi
moja tesciowa nie wpieprza sie na szczęście w nasze zycie. Dzwonimy okolo raz w tygodniu do siebie, czasem ja tez dzwonie do tesciowej albo ona do mnie. Zawsze marzyla o córce a miala tylko synow i traktuje nas - synowe jak swoje córki [emoji4] nawet sie zawsze smiejemy bo pozwala nam w swoim domu na wszystko a synom nie pozwala [emoji39] wiec fajnie trafilam[emoji4]

Ja tez mam taka :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najgorsze jest to ze niektóre tesciowe psuja relacje w małżeństwie


No tak, tesciowa teściową ale mama to mama [emoji7]mame mam tylko jedna i śmiem twierdzic ze mam najlepsza mame na świecie [emoji39] tylko ze mieszkamy bardzo daleko od siebie i widujemy sie 2-3 razy w roku Zazdroszczę mamy na miejscu [emoji7] za granicą niczego mi tak nie brakuje jak mamy

Klocilabym sie :p moja mama najlepsza :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam świetną teściową i beznadziejną mamę...
Nie mam dobrego kontaktu z mamą. Nigdy nie miałam.


Część Patrycja!



Ps.
CZY JESZCZE KTOŚ NAS CZYTA I CHCE DOŁĄCZYĆ?! Hellooo?!

Bo byłam zawsze przeciwna zamkniętemu wątkowi, ale jednak źle się czuję, gdy już piszę o sobie od dawna, a trzecia czy cwarta osoba ostatnio wpada obca i pisze, że od dawna nas czyta.

Niby to oczywiste w otwartym wątku i jestem tego świadoma...
Ale jeśli jest Was więcej, to proszę ujawnijcie się teraz nie za kilka kolejnych tygodni... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam świetną teściową i beznadziejną mamę...
Nie mam dobrego kontaktu z mamą. Nigdy nie miałam.


Część Patrycja!



Ps.
CZY JESZCZE KTOŚ NAS CZYTA I CHCE DOŁĄCZYĆ?! Hellooo?!

Bo byłam zawsze przeciwna zamkniętemu wątkowi, ale jednak źle się czuję, gdy już piszę o sobie od dawna, a trzecia czy cwarta osoba ostatnio wpada obca i pisze, że od dawna nas czyta.

Niby to oczywiste w otwartym wątku i jestem tego świadoma...
Ale jeśli jest Was więcej, to proszę ujawnijcie się teraz nie za kilka kolejnych tygodni... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam to same odczucie i ostatnio nawet zastanawialam się czy nie ograniczyć aktywnosc na forum.
To takie pojscie na łatwizne.Poczytam al e nie bede sie uaktywniac[emoji45]bo po co.
Fajnie sie czyta czyjes historie a trudno samemu cos napisac[emoji45]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie pisalam nie dlatego ze mi sie nie chciało, tylko czasu nie mialam zbytnio na reaktywowanie konta bo hasla nie pamietalam :)
A teraz juz siedze w domu caly czas wiec mam wiecej czasu :)
Wiec jesli mozna to prosilabym o dopiesanie do listy majowych mamus :D
 
reklama
Do góry