reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Zazdroszczę, u mnie nic się nie zapowiada, nawet przepowiadające mi ustały, a już zaczęłam 38 TC. Chyba będę jak słoń 2 lata w ciąży, a marzę żeby się rozpakować. A im dłużej to trwa tym mam większe obawy zwłaszcza jak wczoraj naczytałam się o proznociagu i kleszczach. Nie chciałabym by były one używane w moim przypadku.
Najlepszy sposob na rozpakowanie to sypialnia i mąż☺
 
Hehe a ja mieszkam na 4pietrze bez windy I codziennie potrafie kilka razy zejsc i wejsc. Moze sprawnie przez to urodze [emoji14]
 
A ja mam cały czas zakaz seksu [emoji29] ale fakt - też słyszałam, że to skuteczna metoda. Ginekolog nawet nam to dzisiaj tłumaczył, że macica może podjąć czynności skurczowe po stosunku. A sperma ma jakieś tam substancje i coś tam.

Ale są i dobre wieści :

Młoda trochę nadgoniła i już z 7 dni do tylu, zostało 5 jej tylko do nadrobienia [emoji3]
Waży 2120 g / 44 cm i ogólnie mogę powoli wstawać [emoji4] Oczywiście nie możemy się jeszcze przemęczać bo 2 tygodnie zostały do bezpiecznego terminu, ale i tak odżyłam [emoji16] mega się cieszę [emoji847]
 
A ja mam cały czas zakaz seksu [emoji29] ale fakt - też słyszałam, że to skuteczna metoda. Ginekolog nawet nam to dzisiaj tłumaczył, że macica może podjąć czynności skurczowe po stosunku. A sperma ma jakieś tam substancje i coś tam.

Ale są i dobre wieści :

Młoda trochę nadgoniła i już z 7 dni do tylu, zostało 5 jej tylko do nadrobienia [emoji3]
Waży 2120 g / 44 cm i ogólnie mogę powoli wstawać [emoji4] Oczywiście nie możemy się jeszcze przemęczać bo 2 tygodnie zostały do bezpiecznego terminu, ale i tak odżyłam [emoji16] mega się cieszę [emoji847]
Malutka :) ale to pewno taka jej uroda tak jak i mojej :) ja tez ciekawa ile moja mala waży:)max 3kg bedzie moec do porodu gin mi mowil 2.5/3kg..super ze nadrabia powoli, i ze powolutku mozesz wstawac:) gratuluje udanej wizyty:)
My mamy zielone światło ale co z tego jak mi się nie chce a moj sie boi hehe:) przez te 8miesicy moze pare razy cos bylo i tyle raz na miesiąc:\ moj sobie ubzdural zaszkodzi malej ..a w 1 ciazy nie bal sie tak jak teraz. Ehh.. Ale dobrze ze juz niedlugo i wszystko wroci do normy:)
 
reklama
Do góry