reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Malutka :) ale to pewno taka jej uroda tak jak i mojej :) ja tez ciekawa ile moja mala waży:)max 3kg bedzie moec do porodu gin mi mowil 2.5/3kg..super ze nadrabia powoli, i ze powolutku mozesz wstawac:) gratuluje udanej wizyty:)
My mamy zielone światło ale co z tego jak mi się nie chce a moj sie boi hehe:) przez te 8miesicy moze pare razy cos bylo i tyle raz na miesiąc:\ moj sobie ubzdural zaszkodzi malej ..a w 1 ciazy nie bal sie tak jak teraz. Ehh.. Ale dobrze ze juz niedlugo i wszystko wroci do normy:)

No malusie te nasze dziewczynki są [emoji39] Też powinna mieć w maxie 3.10 kg. Ale cieszę się na maxa, że z nią wszystko ok. W ogóle jak fajnie się nam dzisiaj odwróciła do USG !! [emoji3] Masakra - widać było jak sobie mruga, robi miny i jak zasłania się rączką [emoji847]

A z tym seksem to widzisz - Wy możecie a ochoty nie macie, a my nie możemy i mamy mega parcie na siebie [emoji847][emoji39] Ehh... jakie to wszystko niesprawiedliwe [emoji848][emoji4]
 
Hej moja malutka też będzie miała max 3kg a co do znieczulenia zewnatrzoponowego miałam dwa razy i żadnych skutków ubocznych nie miałam u nas w UK co druga kobieta korzysta z ZZO całe szczęście anestezjolog jest dostępny 24 godziny na dobę tylko rzeczywiście jak poprosi się je pod koniec akcji to moga odmówić ja przy ostatnim dziecku miałam podany przy 7cm rozwarcia co do porodu i skurczy to akurat ja miałam takiego pecha że bolalo masakrycznie jakby mi ktoś siekierą wbijal w plecy przy każdym skurczu ;) a i przy 2 dziecku przy skurczu odruch wymiotny ogólnie męża myślałam że zabije poki mi nie dali znieczulenia a poprosiłam przy 1 dziecku dopiero po 40 godzinach skurczy (rodziłam 50 godzin) inni poród opisują jak bolesna miesiączka :surprised: aż mi się w to wierzyć nie chce że to jest możliwe :o
Teraz sprubuje porodu w wodzie jak będzie bardzo źle poproszę o ZZO :p
 
Hejka ale mam stress. Cesarke mam dopiero za dwa tygodnie a wydaje mi sie ze mi sie brzuch obniżył. I ze mam bole juz .Moze sobie wmawiam nie wiem .Niby duzo nie robie .Poczekam jutro sie dowiem. Mam wizyte u ginekologa swojego i musze srarszaka brac. W poniedzialek mialam konsultacje do ciecia ale mnie nawet nie zbadał ani nic a ja glupia zapomnialam powiedziec ze mialam zagrożenie porodem przedwczesnym .Ughh .Jutro sie cos dowiem .Chcialabym wytwac do 27 .pierwsza ciąża to betka byla .Nawet nie wiedzialam co to są bole przedpowiadajace .
 
Niby w kazdym szpitaly kazda kobieta moze prosić o znieczulenie ale w praktyce np u mas jest gorzej bo noe zbyt chca dawac.. Nie wiem czy oszczędność czy co.. Ja rodzilam bez znieczulenia ZADNEGO do 10cm rozwarcia i skurczy partych i da się wytrzymać i teraz tez chce rodzic bez znieczulenia i silami natury .. Jeszcze raz spróbuję i mam nadzieje ze tym razem mi sie uda:) nie chce rozczarownia ze znowu bedzie Cc:\ ale wiadomo ze jak zdrowie dzidzi najważniejsze:)
Ja dla malutkiej mam wszystko przygotowane, teraz pora na mnie fryzjer i te sprawy hehe:) moze spróbuję rzesy zrobic moze jakos wyleze te1.5h :)
 
Mi na znieczuleniu też nie zależy. Przeżyłam sn bez znieczulenia za to z bólami z krzyża. A na to znieczulenie nie działa.... Wszystko jest do przeżycia.

Jeszcze dwa tyg i pakuje torbę ;) bo już będę mogła rodzić.
 
Mi na znieczuleniu też nie zależy. Przeżyłam sn bez znieczulenia za to z bólami z krzyża. A na to znieczulenie nie działa.... Wszystko jest do przeżycia.

Jeszcze dwa tyg i pakuje torbę ;) bo już będę mogła rodzić.
To ale mnie pocieszyłaś, też mała bóle krzyżowe ponad dobę przed porodem i nie miałam znieczulenia tylko kroplówką podawane leki przeciwbólowe które nic nie dały. U nas też ciężko o znieczulenie nie dają tak na zawołanie ale miałam nadzieję że działają na bóle krzyżowe i chciałam o tym rozmawiać z gin.
 
reklama
hej dziewczyny:)
Dzisiaj mialam wizyte i w piatek wstawiam sie na cesarke juz bede miec maluszka;)
Dzisiaj mialam ostatnie przygotowania dla mnie i maluszka. Fajnie ze u was tez w porzadku po cc napewno sie odezwe
Świetna wiadomość :) jeju jak ja Ci zazdroszczę, że już będziesz miała maluszka przy sobie [emoji7][emoji7][emoji4]
 
Do góry