reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Szczesliwa ciesze sie razem z tobą, juz nawet godzinh mozesz odliczac:).

Ja chociaz jeszcze do konca nie wiem czy bedzie cc czy sn to i tak czekamna akcje skurczową zeby latwiej w razie cos do siebie dojsc, ostatnio mialam na zimnoa teraz same niewiadome.

Duzego juz bedziesz miec maluszka?
 
Sama nie miałam znieczulenia przy bólach krzyżowych ale lekarze czy położne zgodnie mówią że na to nie ma lekarstwa.... Dla mnie najbardziej ulgę przynosiło chodzenie albo bujanie biodrami tak jakbym tańczyła. Za to jak już na ostatnią fazę porodu musiałam się położyć na łóżku to przestałam nogi czuć tak mi córcia mocno nerwy uciskała..... Ale to chwila i jak dziecko wypchnelam to ból momentalnie minął.

U nas dziś pochmurne i ponuro.... Mam nadzieję że słonko choć na trochę wyjrzy. Nie śpię od 5 bo Kasia się obudziła, potem straszą naszywać do szkoły i jakoś zeszło.... Będzie cieKi dzień.
 
Ja dzis zawiozlam starszaka do zerowki, i jak szlam to czulam klucie gdzies w pochwie, ale takie dosyc intensywne. Wczoraj juz gorzej sie czulam ale zlozylam to na duchote przed burza. Tez czujecie takie klucie? 34 tc
 
Ja dzis zawiozlam starszaka do zerowki, i jak szlam to czulam klucie gdzies w pochwie, ale takie dosyc intensywne. Wczoraj juz gorzej sie czulam ale zlozylam to na duchote przed burza. Tez czujecie takie klucie? 34 tc
Ja kłucie mam już z miesiąc dobry. Teraz bardziej zmieniło się w parcie. Już nie ma specjalnie znaczenia czy chodzę więcej czy nie, po prostu w pozycji stojącej tak czuje.
Dziś mam wizytę,ciekawe czego się dowiem..
 
Ja tez tak mam. Czasami klucie a czasami taki tepy bol jakby kosc uderzala o kosc. Pytalam wczoraj ginekolog, mowila ze to normalne. Szyjke mam nadal zamknieta I 4 cm
 
@szczesliwa66 super wieści. 3 mam kciuki by cc było udane. Jeszcze troszkę i już wasza rodzinka się powiększy ;)

A ja dziewczyny miałam wizytę. Przy badaniu za głęboko mnke badał, że dotknął moją szynkę macicy i trochę krwi popuscilo... Mam nadzieję, że nie będzie z tego żadnych konsekwencji... Dziś rano byłam na ubikacji i wyjątkowo miałam straszne zaparcie. I zaś mi poleciało. Założyłam sobie podpaske i będę obserwować. Pobrał mi do badania materiał na gbs. Na szczęście mogłam jeszcz po 20 zawieść materiał do szpitala. Bardzo sympatyczne laborantki. Mało już takich osób. A koszt badania u nas 25,00 zł.
A nasza Karolinka w ciagu 2 tyg przybrała 600 g i wczoraj w 34+2 waży już 2400g. Mam też już ustalony termin cc 14.05, ale już 13.05 mam się wstawić.do szpitala... Im bliżej terminu tym bardziej się stresuje... Jak to wszystko będzie.
A dostałam super zalecenie lekarza: współżycie :D Nie wiem dlaczego... Odstawilismy czułości ze względu na moje zapalenie pochwy i aplikowanie tabletek dopochwowych. Ale zauważyłam, że mąż się już za bardzo nie kwapi do tego... Może też po swojemu przeżywa nasze rodzicielstwo, stres i obawa, że może nas skrzywdzić... Nie wiem, muszę z nim pogadać, bo może być też spowodowane moją nieatrakcyjnoscia... W końcu uroslam... Sama czuję się nieatrakcyjnie - taka słonica:p

Rozłożyło mnie i lecę teraz do lekarza. Mam nadzieję, że to nie angina...
 
reklama
Do góry