reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry.

Mnie kłuje i ciągnie coraz częściej. W poprzedniej ciąży byli tak jak się szyjka skracała. A tym razem nic się nie dzieje z szyjka, w sobotę dalej były 4 cm, więc nie ma zasady. Za to już nie biorę nic przy skurczach, wcześniej miałam spazmoline w razie zbyt intensywnego twardnienia brzucha i zmniejszyłaby magnez. Jeszcze 2 tyg oby wytrzymać.
 
Hej ja juz po ostatniej wizycie u ginekologa .Za dwa tygodnie w piatek cesarka. Lub wcześniej jesli dostane skurczy wdg ginki dotrzymam. szyjka co prawda krotka ale zamknieta .Łożysko niedojrzałe .Maly główka w dol dlatego mnie tam uciska ciagle. A ze wazy 3500 juz to ma prawo mnie bolec .Nic Szymonowi nie odpadło wiec Szymonem pozostanie .
 
Paaulaa90 dla mnie żaden za nudne i szare kolory jakich wszędzie pełno. Lubię jak coś się wyróżnia w wózku.ja mam szaro czarny z elementami fuksji gdzie nie gdzie.Ale to Tobie ma się podobać.
To pewnie wina antybiotyku, probiotyk bierzesz? Jak nie przejdzie to idź do lekarza bo nie możesz się odwadniać i musi Ci zmienić.
Zeni-maj ja już na kłucia ciągnięcia nie zwracam uwagi to macica się przygotowuje a twardnienie brzucha to może maleństwo się dupką wypina się, fajnie to wygląda. Skurcze mam już od 16 tygodnia, teraz nawet częstsze ale dopóki nie mam upławów a nic innego się nie dzieje to luz. W pierwszej ciąży miałam już też miesiąc przed regularne skurcze i co wszyscy że szybko urodzę a przenosiłam ciążę cztery dni pewnie było by więcej ale miałam wywoływany poród. Nie ma reguły.
 
Macie przeczucia, że poród się zbliża?

Ja jeszcze nic nie czuję... Ogólnie zastanawiam się jak szybko zleciała ciąża...
Ja już nawet nie chce marudzić, że jeszcze nic nie czuję, bo chyba już wszyscy mają dość mojego jęczenia [emoji14] wasze maluchy też się rozleniwiły? Mój chyba wdał się we mnie z tym lenistwem, ale trochę mnie to denerwuje, że tak rzadko się wierci. Teraz więcej go czuję w pachwinach i na spojeniu. Nogi coraz bardziej mnie bolą od dźwigania tego ciężaru, przy odkurzaniu musiałam siadać bo robiło mi się ciemno w oczach. Heh myślałam, że będę jedną z pierwszych, która się rozpakuje patrząc na termin porodu, a tu się okazuje, że część już się rozpakowała a inne zrobią to za chwilę :D ale wam zazdraszczam :D
 
Ja myślałam, że poród bliski A niestety
.. pobolalo, oczyscilo organizm i tyle z porodu;( też już bym chciała.. wkurze się, jak przenoszę bo przecież groził mi poród przedwczesny, to po cholerę w szpitalu byłam;)

Smutne te kolory wózka.. Jak bym miała wybierać to nr 1. Przynajmniej częściowo jest jaśniejszy
Wiem,że to praktyczne jak ciemne Ale w lato w gondoli będzie bardzo ciepło (chyba).
 
@Blondynka1988 ja się zastanawiam kiedy to zleciało, dopiero co dowiedziałam się o ciąży a tu 5 tyg do porodu. Ja Wam zazdroszczę, że jeszcze Trochę i będziecie miały to za sobą[emoji7]jutro wizyta, ciekawe ile Laura przybrała i czy wszystko z szyjka jest ok. Ja mykam na podwórko, bo dzisiaj śliczna pogoda. A jutro 23 stopnie ma byc[emoji44][emoji44][emoji44][emoji295]️miłego dnia Kochane[emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny takie pytanie jakbyście miały wybrać z tych dwóch który wam bardziej się podoba?
1. Link do: BEXA 2018 lekki wózek dziecięcy ULTRA 2w1 kolor U6

2. Link do: BEXA 2018 lekki wózek dziecięcy IDEAL NEW 2w1 IN9

Ultra bardziej mi się podoba. Właśnie te brązowe dodatki bardzo mi się podobają, w tym roku modny kolor. Co do koloru szarego, to rzeczywiście pełno tego na ulicach, ale z drugiej strony bardzo uniwersalny kolor, pasuje do niego każdy kolor kocyka i dodatków. A tak wogole to chyba dziecko gra pierwsze skrzypce, a nie wózek :D Też miałam kupować bexa. Potem myślałam o anex sport, ale jak zobaczyłam spacerówke to zrezygnowałam, nie podobają mi się te plastikowe boczki w spacerowkach, takie pasci. W końcu zdecydowałam się na
Link do: Viva Life Tutis wózek 2w1 z termiczną gondolą , Hit 2018 (1)
Ma dużo ciekawych rozwiązań, spacerówka jest dopracowana, tak że ostatecznie ten zamawiam.
 
Do góry